10.ZO – Erika Kyselová

Zde je k dispozici záznam veřejného vystoupení paní Eriky Kyselové, zaměstnankyně úřadu. Je to snacha paní zastupitelky Kyselové, nynější předsedkyně finančního výboru. Obrázek si udělejte sami. 

Připomenu situaci. Paní zastupitelka Ing. Kocourková jako bývalá předsedkyně finančního výboru chtěla dodržet literu zákona o povinnosti FV kontrolovat hospodaření obce. Bohužel narazila na neochotu paní starostky a zaměstnanců obce. Nebyli jí ochotni dát potřebná data ke kontrole. Tyto obstrukce trvaly celý půl rok, zasahovalo ministerstvo vnitra a poslední kapka byla, že jí do týmu nechtěli dát (vládnoucí pětka) ani jednoho ze tří navrhovaných kandidátů. Proto to vzdala, protože nemohla svou práci vykonávat odpovědně. Připravila se tak dobrovolně o příspěvek asi 1000 korun, který teď pobírá tchyně paní Eriky Kyselové, která jak víme, dělá kontroly docela neefektivně (viz další její průšvih nezákonné vyplácení mzdy místostarostovy). Ale alespoň drží basu a neotravuje prací.

A právě tato tisícikoruna a ještě čtyři stovky za zastupitelství jsou předmětem zajímavého pokusu vnutit lidem názor, že právě paní Ing. Kocourková, i když investuje statisíce do veřejně prospěšných věcí, je právě ta, která dělá zastupitele pro peníze 🙂 . A nebojí se k tomu používat lži a pomluvy. Už se těším jak dokáže (zastupitelstvo je oficiálně nahrávané) svá tvrzení, že si paní Ing. Kocourková stěžuje každé ZO na odměnu. Vlastně by to mělo být i v zápise, tak můžete kouknout. Zápisy dělá právě paní Erika Kyselová a má i nahrávky ZO.

Takhle rozohněnou paní Ing. Kocourkovou jsem ještě neviděl. Inu narazíte-li na podobného člověka, nechápete. Já taky ne.

2 thoughts on “10.ZO – Erika Kyselová”

 1. Paní Erika mluvila naprosté nesmysly. Já jsem slyšela, že čas Ing. Kocourkové je příliš drahý na to, aby ho trávila na úřadě nesmyslným dvouhodinovým dohadováním. A to je docela rozdíl. Zřejmě celá rodina včetně zaměstnance obce spojila své síly, aby paní starostku udrželi v křesle. Jde jim o hodně. Ta totiž řekla, že bez nich by tam už nebyla. Zřejmě dospěla do stadia, kdy ji už dochází argumenty, vědomosti a zbývá ji jenom lhaní a děkování věrným poddaným.

 2. Hodiny tikají
  tik tak
  Každá píseň jednou končí

  I srdce odbíjí
  tik tak
  Vyhlídky příjmů se tenčí

  Kousne si bonbónek
  Tic Tac
  Smrdutý dech tím ovoní

  Poslední vteřina
  tik tak
  Jednou po obci libě nám zavoní

Komentáře nejsou povoleny.