10.ZO – „Poděkování“ 2

Na desátém zasedání zastupitelstva obce se hodně děkovalo. Velmi zajímavě vyjádřil své „poděkování“ loajální zaměstnanec obce pan Václav Vychodil. Jeho proslov byl dlouhý a proto jej rozdělím do částí, podle osob, ke kterým jeho proslov směřoval. 

První „poděkování“ patřilo paní zastupitelce Kocourkové.

8 thoughts on “10.ZO – „Poděkování“ 2”

 1. Pan VV jen nějak zapomněl zmínit to, že veškerá pomoc je ze strany obecního úřadu bez poděkování zcela odmítána. To by asi potom nemohli říkat, že nechceme pomáhat 🙂 Např. pomoc na plese a masopustu byla nabízena celkem třikrát. A u některých dalších akcí to bylo podobné. Myslím si, že když není zájem pomoc přijmout, i nabídky v určitém okamžiku skončí.

 2. Prý pomluvila chodník – lhář. Pro chodník hlasovala, kdo by nehlasoval. Na těchto stránkách je uvedena jen jedna odůvodněná obava občana, aby to neskončilo jako tunel Blanka. S tím komentářem samozřejmě nemá paní Kocourková nic společného.

  Vyčítá, že nenabídla pomocnou ruku panu Jurovicovi. Dej papír já ti pomůžu. Tohle měl za úkol výkonný orgán určený zastupitelstvem. Kvůli tomuto úkolu se stal MVDr. Jurovic místostarostou. Jinak by neměl pravomoc tuto činnost vykonávat.

  Zvláštní požadavek, když už zveřejňují Dospěláky, mohli by pohrabat listí v rámci svého volebního programu 🙂 To asi nemusím komentovat…

  Kam teče čovka z vaší hospody? Všechny vaše hajzlpapíry tečou kolem mojeho baráku! – To jsem netušil, že voda teče proti proudu. 🙂 Pan VV je lhář anebo kouzelník… Škoda, že neuvedl kam tečou ty jeho.

  Kuny jsem nepochopil, ale vyjadřovat se má člověk přesně, je to důležité stejně jak nevykládat nesmysly. Tak proč je v jeho projevu tolik nesmyslů?

  Sportovní zázemí dobré, ale je vada, že berete nájemné ve kterém je poplatek za vodu, který samozřejmě obci neplatíte. – Lež jako věž. Nájemné je stejné jako s předcházejícím majitelem. Jedná se o symbolickou částku 6000 Kč ročně. Nezvedlo se ani po opravách. Fotbalisti za vodu nikdy neplatili. Za vodu platíme až my, teď. A vím zcela jistě, že jim nebyla žádná přeúčtována. Věřím, že je pro pana VV samozřejmé neplatit, ale lže. Jak ví, že neplatíme? Co se týká vody, tak máme vodoměry zaplombované obcí a vodu platíme zálohově dopředu. Chybí jen smlouva, kterou paní starostka nechce napsat. – Nechte pana Vychodila mluvit – zněla slova starostky, když ho paní Ing. Kocourková informovala, že za vodu platíme.

  Máme paní Nosovou, která ví všechno. – To je zvláštní, že zrovna já a ona máme pocit, že toho nevíme moc a proto se ptáme, ale odpovědi nepřichází. Co tím asi básník, chtěl říct?

  Pozvánka na sběrný dvůr? Mikrovlnky u popelnice. – Tak to špatně pochopil. Ty byli určeny pro něho, protože je s traktorem stále doma, tak jsem myslel, že je naloží a odveze na sběrný dvůr, jako vzorný pracovník obce. VV kolem nich jezdil tak dlouho až je v klidu odvezli normální popeláři do rýmařovského dvora. Panu VV vadí i stroje? Papíry likvidoval místní občan a říkal, že pan Zemančík je odvezl do sběrného dvora, za což mu děkuji. Zbytek naskládal ke kontejneru s papírem. Jestli paní Kocourková rozhazovala krabice po hřišti, tak asi proto, že jí to bavilo, nebo zrovna neměla co dělat. Asi tak.

  Počkám až najde papíry a pokračovat budu v dalším komentáři.

  1. Jestli jsem na jednáních ZO dobře poslouchala, tak starostka řekla, že občané mohou nechat odpad u domu, že to pan V.V odveze. Tak co se mu nelíbí. Chodím i jezdím kolem hřiště, ale nikdy jsem tam žádné rozházené krabice a papíry neviděla.

 3. Napsala jsem, co jsem mu chtěla připomenout, aby zase tolik nevyskakoval. Čím méně rozumu a argumentů, tím větší ramena a větší hulvátství.

 4. Již na druhém zasedání ZO V.V hrubě osočil z krádeže vody paní Ing. Kocourkovou. Také je pravda, že Ing. Kocourková chtěla, aby se omluvil. Nepomohl ani rozhovor s V.V., že takhle by se hrát (pomlouvat) nemělo a vysvětlila mu situaci.
  Naopak, nyní se dovídáme, že by se měl omlouvat někdo jemu. A to za tento příspěvek: Zde ne. Prý tu z něj děláme zloděje. Nevím, proč si myslí, že je tak oblíben v obci. Ze všemi denně mluví. V článku jsem se ho zastal a odmítl jsem, aby sem, na tyto stránky, někdo anonymě posílal tyto věci i kdyby měl důkazy. Tohle ať si řeší odpovídající instituce.

  Dále požaduje omluvu, za to že paní zastupitelka obírá občany o vodu. Měla by odstoupit ze zastupitelstva a zaplatit paušálně za vodu po celou dobu vlastnění budovy (i když tam chodili jen fotbalisti).

  Zase zdůraznil, že paní zastupitelka krade vodu. Je potřeba se dozvědět pravdu, co myslíte občané. A tu nám řekne někdo třetí, nezaujatý. Budu se řídit radou pana V.V.

 5. Dobrý den, to co se na obci děje bych přirovnal k fašismu, ale vraťme se o pár let dříve, kdy nějaký spisovatel vydal knihu lží šířící nenávist vůči židům. Bohužel tato kniha se dostala do nesprávných rukou a skončilo to holokaustem. Každopádně vážený pane Vychodil, udivuje mě, kde se ve vás bere tolik odvahy někoho osočovat z krádeže. Divím se že můžete v klidu spát s vaším svědomím. Měl by jste se omluvit panu M.V. . Za to co jste mu byl schopný provést a ještě máte dost odvahy se sním v klidu bavit, jako by se nic nestalo a osočovat ostatní z krádeže. Možná to někdo nepochopí o čem tady mluvím, ale vy pane Východil, určitě ano. Na závěr bych chtěl paní Kocourkouvé popřát hodně štěstí, aby to s tou bandou vydržela, držím vám pěsti.

  1. Jo, co se týče „koulí“, tak to pan VV má. Ale když někde přebývá, obvykle někde chybí. Obdivuji jeho víru, že nynější paní starostka bude na úřadě stále. Až bude nový starosta, myslí si, že bude sloužit novému a na paní starostku bude plivat, jak teď plive na Ing. Jelínka a zase budou odměny. Praktický přístup k životu.

 6. Lhaní se na obci stalo normou. Bohu žel. Mám dojem, že už svému lhaní sami věří.

Komentáře nejsou povoleny.