10.ZO – Rezignace zastupitele

Na desátém zasedání ZO rezignoval na svůj mandát pan Ing. Jelínek. Své důvody uvedl. Vůbec se mu nedivím. Marnost, nezákonnost, sprostoty, ignorace… Taková atmosféra přišla do obce s nástupem paní Šomodíkové do funkce starostky. 

Nejprve si poslechněte neuvěřitelné veřejné rozloučení pana Václava Vychodila. Opět si vyslechnete „zaručené důkazy“ o jeho podílu na defraudaci a i když se defraudace stejně tak týkala paní starostky, má odvahu o tom zainteresovaně mluvit. To, že již bylo dávno vyšetřeno a soudně rozhodnuto ho nezajímá. Co ho k těmto řečem vedlo? Sám se přiznal, že „musí“.
Zvláštní, že nepoznává pana Jelínka i když ho tak dlouho zná. A kdo myslíte, že mu otevřel oči? Ano, paní starostka. Otvírat oči, to ona dovede i kdyby měla použít otvírák na konzervy.
Ten potlesk podle scénáře zabezpečuje rodina K.

Reakci a důvody odstoupení si poslechněte zde.

Já přeji panu Ing. Jelínkovi vše nejlepší v civilních aktivitách, kterých má spoustu a které ho naplní smysluplností více než koukání se do kyselých obličejů některých zastupitelů, kteří se po jeho zádech snaží dostat ke sluníčku. Jen ať se opalují, přejme jim to.

 

 

One thought on “10.ZO – Rezignace zastupitele”

  1. Panu Ing. Jelínkovi se také nedivím. Není mu to zapotřebí. Pro obec udělal víc, než kdokoliv před ním i po něm. Za vodovod, nové hlubinné vytápění ve škole, připravené projekty, na to nepotřeboval potlesk, ani záři reflektorů, ani žádné veřejné děkovačky. Byla to jeho práce, něco pro obec udělat, tak to bral a tak se k tomu stavěl. Já si jeho práce vážím.
    Už se ale těším, jak bude s námi na ZO sedět v první řadě.

Komentáře nejsou povoleny.