10.ZO – Zelená hospoda

Na desátém ZO se zase probírala Zelená hospoda. Bývalý pronajímatel pan Vojtášek pravdivě upozorňoval na nespravedlnosti, které se v této souvislosti staly. Kvůli pár korunám pronájmu navíc, musel svou dlouholetou živnost opustit. 

A teď je najednou jedno, za kolik se bude pronajímat, jen aby to někdo vzal. Bylo to rozhodnutí bývalého zastupitelstva, které o tom tehdy tajně hlasovalo. Nikdo se mu dodnes neomluvil. Tajně to požadoval tehdejší zastupitel pan Filip Zemančík, který měl i na tomto ZO v této souvislosti proslov. Poslechněte si to až do konce.

Ale nepřeslechněte zajímavý nápad pana Zemančíka staršího. Mě osobně se tento nápad líbí. Ubytovací prostor místo hospody. Napadlo ho to v souvislosti řešení bytové nouze po požáru č.p.1. Škoda, že se tomu nevěnovalo více pozornosti. Představa obecního ubytování pro nouzové případy či návštěvy obce apod. se mi zamlouvá.

One thought on “10.ZO – Zelená hospoda”

  1. „Pane V., vy jste u mě skončil, už vás ani nepozdravím. Ani jímku vám nevyvezu…“ – Typický postoj zastupitele dnešní doby v Lomnici. Ani jemná a oprávněná kritika se neodpouští. Něco cekneš a já tě zničím. Kde se to naučil, paní starostko? Paní předsedkyně finančního výboru? Pane místostarosto?

Komentáře nejsou povoleny.