Bouračka

Paní starostka Šomodíková a pan místostarosta MVDr.Jurovic dosáhli svého. Místo stavění a budování se bude bourat 🙂

Májí tu na to výhradní právo. Všiměte si, že lépe se bourá „Hospoda u hřiště“ než „Sociální zázemí pro sportovce, posilovna a klubovna.“

2016-04-13_10-18-07

 

Bourat se toho bude ve vesnici více. Které domky zůstanou v Lomnici stát, nevím. Kdo má zájem o kámen, trámy a cihly z bouraček, může se přihlásit. Bude toho dost.

6 thoughts on “Bouračka”

 1. Doufám, že se si to bourání přijde natočit televize.

 2. Po obstrukcích s pozemky a se smlouvou na vodu, byl poslední hřebíček vyjádření obce. V článku Milá obec.

  Za povšimnutí stojí hlavě nekonkrétnost námitky a nejlepší je, jak přebírá císařské manýry. Já veličenstvo Anička Anabůstánská nesouhlasíme. Podpis. Pečeť. Na vědomí katovi…

  1. Na 12. ZO se paní starostka opět dušovala, že nám nechce škodit. Co je tedy tento dokument, který rozpoutal nové vášně?
   Asi blahopřání k úspěšné sezóně fotbalistům? Anebo, že by diplom občanům za rozvoj obce?

 3. Já bych se přimlouvala za to, aby dostala místo obyčejného křesla u stolu, křeslo královské s baldachýnem a k tomu dva otroky, aby její veličenstvo ovívali. A to nejméně v předklonu, se sklopeným zrakem, aby ani svým pohledem lůzy neposkvrnili její výsost.
  Jak v pohádce o „Zlaté rybce“, jednou bude všemu konec. A ani pes neštěkne. Jen škody zůstanou !!!!

  Určitě se zase vylhala, že ona to myslela jinak. Možná ani „nevěděla“ co činí, ostatně jako vždycky.

 4. Nebo si Vás jen TESTUJE, co vydržíte a kam až může zajít.
  Ona si totiž ráda testuje (nebo studuje ) lidi.

 5. Ono je vždycky depší se skrýt za slůvkem MY. Ale kdo to je? Starostka, místostarosta, předsedkyně finančního výboru, kdo?. Nebo všichni? Nebo ještě další? Pochybuji, že je to rozhodnutí pouze jejího veličenstva. Veličenstvo neumí ani napsat sdělení. Jedna věta je v množném čísle a hned následující věta je v jednotném čísle. Veličenstvo potřebuje rádce !!! Pak se může říci: „To já ne, to on (oni)“. Hlava není vůbec moudrá. Krk je ten, který s ní točí. Ten není sice také moudrý, zato mnohem chytřejší a mazanější. A když se dvě zla spojí, je škoda na světě. Bezohledná, ničivá. Je jedno, jestli na to doplatí občané.

Komentáře nejsou povoleny.