Chodník na hřbitově

Už od ledna tohoto roku požaduji prostou informaci od obce.

Vážená paní,
žádám vás o informaci, kolik celkově naši obec stál nový chodník na hřbitově. V detailu, prosím, jak materiál, tak i služby položkově. Zároveň Vás žádám o zaslání kopií listinné podoby všech faktur a jejich případných příloh souvisejících s tímto chodníkem. 

Po dlouhých peripetiích jsem se konečně dočkal. Podrobnosti jsou v článku Zaplať občane. Nejprve se mě pokusili hanebně okrást, musel pomoct opět krajský úřad. Vše v maximálních zákonných lhůtách. Z 15 dnů je tu hned kvartál…

Ale nakonec jsme dospěli k cíli. K čemu bylo trojměsíční dohadování a dopisování, nevím. Normální úředník by se této starosti zbavil během jednoho dne. Prostě by poskytl informace a hotovo. Proč si dělat ostudu na kraji? Proč se snažit okrádat?Stejně je to jeho povinnost, tak proč to natahovat? 🙂 U nás, nevím proč, normálního úředníka nenajdete.

A o profesionální úrovni odpovědi vás nechám popřemýšlet samotné. Kde jsou služby, kde práce lidí… ?
V duchu hesla „Ať se vlk nažere, hlavně když kozička zůstane celá.“

2016-04-15_10-23-49

Podrobnosti zde. Chodník hřbitov č 140 – 2016

3 thoughts on “Chodník na hřbitově”

  1. U nás v obci se přece vše dělá samo, dáte materiál na hromadu a do rána je chodník 🙂 , tak proč platit za práci VPP, zaměstnanců a dodavatelů služeb (např.dovoz materiálu a práci strojů).

    1. No vlastně jo. Zapomněl jsem na místní zázraky svaté Aničky 😉

  2. Přemýšlela jsem, proč mi tabulka „NEHRAJE“ s doklady. Už to vím. Zázrak. Věřící Anna by měla být po smrti svatořečená. Takové zázraky se jen tak někde nedějí.

Komentáře nejsou povoleny.