Dopřejme si

Další ze zastupitelů zavázán starostce Šomodíkové. Za dřívějšího starosty vlastně nic a potom…

Nebudu dále komentovat, to nechám na vás…

FA -M Blahuš č. 139-2016

Jen je třeba brát v potaz, že poskytnutá data opět nemusí být kompletní. Ještě nikdy jsem nedostal vyčerpávající pravdivou odpověď. Vždy něco chybí, vždy se něco „opomene“.

Jen jednou jsem dostal odpověď za týden, dokonce bez požadavku na placení a bez dalších obstrukcí. (Jindy nejdříve za 15 dní a většinou místo odpovědi nějakou tu obstrukci.)
A bylo to při dotazu na faktury WOMBAT. Tenkrát jsem netušil, že to má svůj význam. Na ten jsem přišel, až když se vynořila další faktura pro brněnskou firmu bratra starostky.

 1. Žádost, odesláno dne 07.12.2015 prostřednictvím epodatelny:

„Žádám Vás o sdělení informace, jestli obec Lomnice proplatila počínaje dnem 1.1.2012 do 31.12.2015 včetně, nějaké faktury vystavené společností WOMBAT, s.r.o.“

 1. Odpověď, út 15. 12. 2015 10:58 – (rekord v reakci na žádost)

2016-04-24_11-47-59

 1. V odpovědi je napsáno: „do dnešního dne“. Ne, jak bylo požadováno (do konce roku). Na stole měla samozřejmě již další fakturu, která byla uhrazena do tří dnů po odpovědi. Kdyby čekala obvyklých 15 dní, byla by „v proplacených do dneška“ i další faktura. 🙂

2016-04-24_11-53-23

Poctivý člověk bezelstně informuje, jiný využije jakoukoliv lest, aby informoval co nejméně. Zvlášť, má-li co tajit.

 

7 thoughts on “Dopřejme si”

 1. Celkem 75.750,- Kč v roce 2013 za přípravu lyžařských tratí. Opět fiktivní faktury, aby se dosáhlo da dotaci.
  To se to pak “ zdarma “ pracuje pro obec. Je to jen fikce, že zdarma, protože všechno, co se odpracuje, se pak odečítá od 75.750 ,- Kč, nebo se to musí obci nějak vrátit.

  1. Tak to je dobrá zlodějina. Že se do toho nechá zatáhnout i pan zastupitel Martin Blahuš a to takovýmto způsobem mě dorazilo. To vysvětluje, proč tak bezostyšně stojí za svou „Aničkou“. Jeho loajalita je prostě koupená a za cizí peníze. Neuvěřitelné. Jenom nechápu, proč, když má takovéto máslo na hlavě, klidně šlape po hlavách ostatních, viz jeho příspěvky na zastupitelstvu proti bývalému FV, proti staré stolárně, proti Lomnickým dospělákům…atd. Absence svědomí?
   Já mít takovéto máslo na hlavě, tak zalezu do kouta, jak pan zastupitel Šebesta kvůli osvětlení a nevystrkuji růžky a nedělám si nepřátele.
   Každý jsme hold jiná povaha.
   Zvláštní, že teta pana Blahuše, paní předsedkyně kontrolního výboru Kyselová, ta která tak ráda morálně odsuzuje, v těchto podvodech jede také a ani jí to nepřipadne nemorální. Že by také absence svědomí? Více si o tom můžete přečíst v článku Faktury Kyselových
   Samozřejmě strůjce tohoto podvodu je samotná starostka Šomodíková. I to je součástí procesu šomodizace obce. Ta však jistě žádné svědomí nemá. To prokazuje den co den…

   A tak si tu žijeme v našem AAAnabůstáně….

 2. Já si myslím, že se jedná i o “ jurovizaci “ obce. Pan Blahuš je jeho kamarád.

  1. Ne ne, „jurovizace“ byla tehdy ještě v plenkách. To bychom křivdili. Navíc „jurovizace“ bude jiný level, nelze od ní čekat tuto primitivnost.

 3. Jasně, že to bude, nebo už je jiný level. Za vše hovoří jeho minulost – 3 vytunelované firmy. Na to starostka nemá. A na dotacích může také, eventuelně, něco kápnout.
  Člověk, který řídil černou stavbu a sám má „černoty“ rozhoduje se starostkou o bourání druhým. Škoda, že si všechno nastudoval, jak řekl, až nyní, když nejde o něj ani o jeho známé.

  1. Ke třem firmám ještě potřeba vzpomenout, že pod jeho vedením toho zkrachovalo více. První nezdar měl už v Huzové. Ale o tom a o jiném až jindy, bude-li třeba. Teď nás zajímá současnost a válka, kterou vedou spolu se starostkou proti občanským aktivitám. Pilně na tuto válku studuje, to je hezké. Škoda jen, že si nenastudoval, proč se vlastně do této války, která nebyla jeho a kterou vyprovokovala a začala starostka Šomodíková se svou věrnou, dostal. A hlavně, co chce vybojovat. Co má být ona výhra? 🙂 Upálený Hus? Vypleněné město? Královský trůn? Katova kápě? Kopa nakradeného zlata? Každý není mamonář. A každý si pod vítězstvím či prohrou představuje něco jiného. Třeba můj cíl je prostší a je takový, ve kterém nelze prohrát a to už jen proto, že ho nepřítel nezná. A i kdyby ho znal, nepomůže mu to…

 4. „Milý daňový poplatníku, komu dáš svůj hlas, tomu dáš i své daně.“
  U nás v Lomnici to platí doslova. Až na výjimku opozičních zastupitelů…

Komentáře nejsou povoleny.