Dospěláci v novinách

Lomničtí dospěláci, jako jediný místní spolek starající se o kulturní rozvoj svých spoluobčanů, se na svém posledním poznávacím výletě dostal až do novin Právo. Velká fotografie z dnešního výtisku zabírá členy spolku zrovna při práci velikonočního tvoření v Opavě.

O tom, že akce dospěláků jsou zábavné a přínosné, osobně vůbec nepochybuji. Účastním se rád a vždy, když to jen trochu jde. Ne na každé akci se najde fotograf a kdo by o akci povyprávěl veřejně na tomto webu. Ale akcí je čím dál víc.
Poslední dobou se začal spolek hodně omlazovat. Místní senioři, kteří spolek založili, (aby se mohli bavit výběrem, organizováním a účastí na svých akcích), přibrali mezi sebe i lidi produktivního věku.
Děti ve své členské základně spolek neorganizuje, i když na každé akci jsou i junioři vítáni a některé akce jsou cílené na juniory.
Více fotek z této akce, kde je zachycen i fotograf Práva, jsou v článku Výlet do Opavy, který organizovala Mirjam Tran.

One thought on “Dospěláci v novinách”

  1. Ještě stojí za komentář 🙂 Vedle fotky je článek Radnice dělila peníze. Všimněte si, že tam jsou rádi, že lidé pořádají čím dál více akcí. A najdou peníze pro každý aktivní subjekt. No, u nás je situace zcela jiná. Totalita i v kulturně-vzdělávacím sektoru. Co není z loajálních hlav okolo starostky Šomodíkové – je zakázáno. A když to nejde zakázat, alespoň znemožnit, nepodpořit. Ona vás naučí slušně zdravit… i kdyby vám měla přestřihnout vodovod 🙂 No jo, a tak si tu žijeme, v hnoji, zášti a idiocii… kousek od krásně uklizeného města se zdravými, normálními lidmi v jeho vedení.

Komentáře nejsou povoleny.