ERLEBACH V LOMNICI

Tolik „nenávidění“ dospěláci opět zabodovali. Bylo ta tentokrát bez přispění obce, tak jak to hlásaly i plakáty. Mimochodem, plakáty, které nějaký náš „příznivec“ v obchodě PRIMA pohotově odstranil. Máme tu, bohužel, mezi námi i takové blbce, kterým vadí i plakát, propagující ne zrovna jeho akci. Tak tedy. Ty, který jsi nám nepřál, věz, že i přesto dopadla naše akce dobře. 2016-05-22_7-55-49

Lomničtí dospěláci strávili opět pěkné odpoledne, plné pěkných písniček v profesionálním vydání pana Erlebacha, dobře známého v naší obci, ale i v okolí.

2016-05-26_7-29-12Celou akci jsme mohli uspořádat jen díky sponzorským darům, věnovaným paní Ing. Kocourkovou a panem Miroslavem Pěgřimkem, který nám nejen finančně pomohl, ale i poskytnul prostory k uspořádání. Ještě jednou oběma, díky.

Až budete, představitelé naší obce, číst tento můj příspěvek do veřejného dění v Lomnici, pokuste se zamyslet nad vaším, bezcharakterním rozhodnutím o naší podpoře. Pokuste si uvědomit, že spravujete peníze obce a tedy i naše, a že i my jsme občané obce, i když se vám to zrovna nehodí. Možná to někdy i pochopíte.

Nepíši tento příspěvek proto, že bych od vás něco očekával. Chci vás ubezpečit, že i bez obecních peněz, se kterými vy manipulujete, se dokážeme sejít a pobavit. Pokud by se nám to ale do budoucna nedařilo, v tom případě vám gratuluji. Podařilo se vám v obci opět něco zlikvidovat. Čest vaší „tvořivé práci“.

Galerie fotografií na googlu

5 thoughts on “ERLEBACH V LOMNICI”

    1. V německém Supertalentu se o rok později dostal až do poslední čtyřicítky ze 44000 přihlášených!

  1. Skvělé odpoledne. Dávám této akci palec nahoru !!!

Komentáře nejsou povoleny.