Hledání

Dostal jsem přes kontaktní formulář Napište nám dotaz. Bohužel nelze odpověděl, protože email se mi vrátil jako neplatná adresa, takže nevím, komu odpovědět.

Nicméně dotaz je zřejmý. Jak hledat v té velké spoustě článků něco konkrétního. Zajímalo ho to v souvislosti s pracovníky VPP a vypsanou odměnou 10 000 Kč v článku Občan občanu.

Odpovídám tedy.

  • Určitý výraz můžete najít v článcích pomocí funkce hledat. Funkci Hledat vyvoláte kliknutím na výrazně zelenou lupičku, která je umístěna nahoře, pod titulním obrázkem těsně vpravo pod ním. Tam pak zadejte termín Hledání např.: „VPP“ a zmáčkněte klávesu ENTER.
    Potom se vám zobrazí seznam příspěvků, kde je vyhledávaný výraz. Potom klikněte na nadpis článku a zadejte hledání na stránce pomocí kombinace kláves Ctrl+F. A znovu zadejte hledaný výraz (třeba VPP) na stránce.
  • Také můžete procházet článek po článku a tam použít Ctrl+F. Aby vám něco neuniklo v komentáři.
  • Také můžete požádat paní zastupitelku Kyselovou, ta má vytištěný celý archív těchto stránek, ta vám poradí. To kdyby vám někdo chtěl tvrdit, že je něco vymazané.
  • Další možnost je zajít za panem Václavem Vychodilem, protože ten to bude vědět, kde jsou tady urážky VPP . Alespoň to tvrdil na 10. zasedání ZO.
  • Anebo požádejte mě, jaký termín mám vyhledat a já spustím hloubkové hledání, které prohledá i staré verze příspěvků a komentářů.

4 thoughts on “Hledání”

    1. Je tu naopak pochvala. Zajímavé, že už tenkrát paní Magdálkové někdo navykládal lži, že tu někdo uráží VPP. Určitě paní starostka přes svého tajemníka. Zeptejte se paní Magdálkové kde to slyšela a od koho.

  1. Tak co na to říkáte pane V.V.? Odpovíte nám, kde jste na ty lži přišel? Jste schopen dodat nějaký důkaz? Nebo jste si také chtěl užít chvilku slávy a potlesku?

Komentáře nejsou povoleny.