Intriky paní starostky

Všichni známe metody a intriky paní starostky. Lži, zapírání, neinformování, pomluvy, dezinformace, uplácení a vydírání, slzy a úsměv. Kdo jí na to ještě skáče – není Čech 🙂 

Poslední ohavnost, která mnou zatřásla, bylo: Pan T. se ocitl po požáru v prekérní situaci, kterou mu jistě nikdo nepřál. Potřebuje pomoc. Samozřejmě na ráně je obec. Požádá o pomoc. Ta mu je však přislíbena pod podmínkou! Jeho žádost se nedostane do zastupitelstva, pokud budou viset v jeho obchodě články občanů Lomnice. Visel tam příspěvek paní zastupitelky Ing. Kocourkové MBA. Buď Vesnička má předvánoční nebo informace o projektu Dům v kasárnách. Nu což, panu T. nezbývalo než řešit to nejbližší trápení. Zvedl telefon a zavolal zaměstnanci, aby se postaral o stržení veřejné nástěnky.Potom ještě přišla kontrola, zda jsou názory jiného zastupitele obce opravdu strženy. A potom se na zastupitelstvu schválila pomoc. A paní starostka se tvářila jako svatá matka Tereza, která pomáhá občanům v tíživé situaci a přitom to bylo obyčejné vydírání, obyčejný obchod něco za něco, opětovný nákup člověka za obecní peníze, prostě normální zneužití něčí těžké životní situace ve svůj prospěch.

Samozřejmě vám to zapře. Je v tom cvičená jako v poštvávání zaměstnanců proti své opozici. Řekněte sami, kdo mohl zastavit na veřejném zasedání prokazatelné pomluvy z úst traktoristy V.V., který požadoval odstoupení paní zastupitelky, kvůli krádeži vody pro fotbalisty! Jedině paní starostka Šomodíková, která řídila schůzi. Ta moc dobře ví, že je voda dávno zaplacená zálohově dopředu. (Kdo jiný tu platí vodu dopředu?). Proč tedy sama neřekla občanům jak to doopravdy s vodou je? Proč, ještě okřikovala paní zastupitelku, ať nechá mluvit pana V.V.? Protože sama chce šířit po obci dezinformace, sama tyto pomluvy vytváří. S jednoduchým cílem odpoutat pozornost od svých svinstev. A poškodit paní zastupitelku Kocourkovou.

Pana V.V., paní starostka, vnímá jen jako svůj prostoduchý nástroj, který lehce uvěří všemu, i tomu, že voda teče do kopce, věří že dokáže identifikovat použité toaletní papíry v potoce, věří že zastupitelé jsou tu proto, aby pohrabali listí, věří že pro zaměstnance je majetek obce deputát, věří v paní starostku, tak jak věřil v bývalého starostu, věří taky, že dokáže identifikovat čí psí hovínko našel na cestě atd. Také věří, že se tu může beztrestně krást voda, aniž by na to někdo ze zodpovědných reagoval. Uvěřil však paní starostce, jak psala ve svém „Zpravodaji“ že opustil zastupitelstvo, kvůli tomu, že nechtěl pracovat pro občany a pro obec? Asi se mu nechtělo hrabat listí. Ale to je jedno. Jde tu o názorný příklad, jak šikovnou manipulací můžete někomu „vymýt mozek“, stačí, když ho máte blízko sebe.

Další technika, kterou používá paní starostka k manipulaci ostatních zazněla např. na zastupitelstvu. Projekt Dům seniorů nenazve tak jak má, ale nazývá ho, jako koncentrák pro důchodce. Ale nic proti němu až tak nemá. Hlasovat pro Dům seniorů není totéž jak hlasovat pro Koncentrák pro důchodce. Být investorem tak to přidám k případné žalobě maření investic.
Také ji nikdo neoslovuje na zasedání ZO „stará čarodějnice“, ale všichni férově používají výraz „paní starostko“.

 

8 thoughts on “Intriky paní starostky”

 1. Proč se paní starostka neozvala a nepotvrdila, že záloha na vodu je zaplacená? Schválně! Zbabělost ji to nedovolila, stejně tak, jak se nedokázala přiznat, že povolila pokácet 7 smrčků. Útok na Ing. Kocourkovou je zřejmý, cílený, zostudit ji a zbavit se jí. Ta snaha bije do očí. Hnus a fialové tečky.
  Ale vážení, máte velmi odolného a silného soupeře. Zbytečně plýtváte svými silami a ztrapňujete se.

 2. Kolik energie to stojí. Potřebuje si paní starostka tímto uvolňovat svoji tenzi, která v ní je?

 3. Nikdy sem neslyšel výraz stará čarodějnice ale také sem nikdy neslyšel roman Kresa ale jen krysa 🙂

  1. Pane podvodníku, nikdy jste neslyšel výraz „stará čarodějnice“? Měl byste skouknout nějakou pohádku, tam se to čarodějnicemi jenom hemží. 🙂 Máte malý přehled o tom, co se děje v pohádkách a stejně tak o tom, co se děje v obci. A kde jste přišel na mé jméno (i když je napsáno značně zkomoleně)? Když jste ho nikdy neslyšel.
   Nebo to je snaha mě urazit? 🙂 To nejste moc originální. To tu byly lepší pokusy. 🙂 Myslíte si, že štípnutí vši slon zaregistruje? Ani když se ta veš převleče za lva.

 4. Vidím, že měl někdo po silvestrovské noci opět silná ramena. Nula zůstane vždy jen nulou. Nula znamená NIC .Ale, že se to NIC samo nazve podvodníkem? A tyto dvě kombinace si myslí, že dokáží někoho takového, jako je Roman urazit? Směšné!

  1. To nic se samo nenazvalo podvodníkem, tak jsem ho označil já, potom, co jsem zjistil, že zneužil jméno jiného občana této obce. Zjistil jsem to při ověřování nového přispěvatele.
   Chcete-li někdo vědět, kdo to je. Tak malá nápověda: Používá mobil Lenovo A7000-a se dvěmi SIMkami. 🙂

   1. Když se člověk zamyslí nad celou touto událostí, je přímo úděsné, co může jeden člověk v obci vyvolat za hysterii. Dojde to tak daleko, že se zneužije jméno slušného občana. A čeho dalšího jsou tito lidé ještě schopni?

 5. Podle způsobu psaní a vyjadřování moc vtipné kaše nesnědl.

Komentáře nejsou povoleny.