Josefovská zábava

2015-03-01_10-07-43

Zastupitelé, TJ SOKOL Lomnice a občanské sdružení Dospěláci pořádají Josefovskou zábavu s překvapením. Hraje špičková skupina KREYN (www.kreyn.cz)

Vstupné 100 Kč na místě nebo předem do 19.3.15 ve výši 70 Kč – lístky (s místenkou) jsou již k prodeji u:
Olgy Grézlové – Lomnice 192 (paneláky u Primy)
Pavlíny Kocourkové – Lomnice 103 (U křižovatky na Rýžoviště)

Zajistíme odvoz do 20 km za 3 Kč/km (předem domluvit)

Akce je částečně financována obcí Lomnice (příspěvek obce pro sdružení Dospěláci)

 

13 thoughts on “Josefovská zábava”

 1. Příliš chválíte Josefovskou zábavu, která byla jedna z nejhorších, hudba dobrá, ale organizovanost naprosto nulová.Ceny si mohl vybrat každý jak chtěl, pokud mu v tom nebránily zmrzlé ruce z ledových radiátorů. Již nikdy nic takového, to obecní ples byl opravdu na úrovni, ale toto? bez dalších připomínek.

  1. No vidíte 🙂 a nám se líbila. Není nad to, když si cenu můžu vybrat, to já právě kvituji. A kdybych chtěl organizovanost v zábavě, dám se k Htlerjugend. Bohužel topení měla na starost paní starostka, tak se, prosím, obraťte na ni. Nikdy se nic nemůže líbit všem, to mě mrzí, ale tak to chodí. Jinak napište, prosím, něco k plesu, ještě tam není žádný komentář, děkuji.

  2. Majko, že Tvých slov cítím velkou zášť vůči panu Kressovi. Mohu se zeptat, co Ti tak špatného udělal? Můžeš mi odpovědět?
   Nebo je smrtelný hřích, když si někdo v naší obci dovolí za vlastní peníze zbudovat zázemí pro sportovce? Nebo je smrtelný hřích, pokud zastupitel požaduje dokumentaci ke kontrole a starostka zakáže poskytnout doklady? Doporučila bych Ti chodit na ZO a přečíst si zákony (odkazy na tomto webu ), abys věděla, jaké nezákonnosti se tady dějí. Nebo jsi nadobro podlehla nářkům paní starostky, jak je šikanovaná ( neví, co mluví, musí si napřed prostudovat, co je šikana – to není to, co má ze zákona dělat a co se po ní právem požaduje), jaká je proti ní štvavá kampaň? To je jedna z její tváře – ublíženost. Za plat který bere je třeba taky pracovat, starat se a nedopouštět se při tom nezákonného jednání. Plat nebere za to, že v úřední dny dopoledne sedí s paní V. v Bruntále v cukrárně nebo nakupují spolu opět dopoledne v Kauflandu a možná si letos opět spolu zajdou dopoledne na houby. Tebe toto nezajímá? A na tyto nepravosti se tady také upozorňuje!
   Pokud se Ti tak moc nelíbila Josefovská zábava, jak to, že jsi tam tak dlouho vydržela? Že tam byla ke konci zima, si postěžuj paní starostce, jelikož zaměstnanec obce se řádně o teplo nepostaral. Co se týká cen, to nebylo losování tomboly, jak to bývalo kdysi.
   A dále, já taky nevím, co je to dvoustranné komentování. Já komentuji jednostranně – tedy vyjadřuji pouze svůj názor, jinak to neumím. Ty ano?

 2. Komentář k plesu nechám na Vás, protože komentujete všechno a rád, i když jednostranně.Ohodnotím ples jedním slovem – super!

  1. Máte pravdu, komentuji asi rád 🙂 asi jako vy nebo jako každý, kdo má nějaký názor. Trochu si nedovedu představit dvojstranné komentování. To je nový žánr? Nic ve zlém. Já znám jen pojmy subjektivní komentář (ten je vždy, když jste do toho vtažen) a objektivní komentář (ten může poskytnout jen třetí nezaujatá strana). Velice rád bych okomentoval obecní ples, ale nebyl jsem tam. To by vyznělo divně, nemyslíte? Komentoval jsem, ale Masopust, četla jste? Ale to bylo jistě také subjektivní. Paní Olga byla na plese (Oli napíšeš komentář ty?).
   Jinak jsem velice rád, že zde přispíváte svými názory. Na Josefovské zábavě jste se mi líbila, byla jste taková usměvavá. Proto vám dám oprávnění redaktora, pro vkládání vlastních příspěvků.

   1. Děkuji za přidělení oprávnění redaktora, ale nepřijímám, neboť nehodlám dále házet perly………

    1. 🙂 Líbí se mi váš smysl pro humor 🙂 Perly sviním 🙂 to je dobrý. Mě to sice připadlo spíše jako plivnutí do prázdna, ale každý se na to dívá jinak. Škoda, že nepřijímáte redaktora, komunikace je důležitá. Mohli jsme si tu ledacos vysvětlit. Doufám, že si to ještě rozmyslíte. Nemyslím si, že opovrhování, přehlížení a ignorování je správná cesta. To je totiž hlavní problém rozdělení dědiny. Někdo se prohlásí za elitu a zásadně nekomunikuje s ostatními. Protože jsme plebs nebo svině. Kde se bere v lidech ten pocit nadřazenosti? Kdyby se komunikovalo a nepodléhalo se tolik pýše a závisti, nebyl by tu ani tento WEB.

 3. Reaguji na články, které píšete: nejsem proti p. Kressovi zaujatá, znám ho jen ze zábavy, která byla podle Vás super, podle mne ubohá, ale každý má svůj názor. Nevyčítejte, že jsem tam tak dlouho vydržela, bylo to jen kvůli tombole a hned se šlo domů.A tombola byla stejná jako organizace zábavy – nezvládnutá. Je divné, že někteří z organizátorů byli doma dříve než já, vždyť takoví by měli odcházet až po ukončení zábavy.´nebo se snad mýlím ?
  Ráda bych dostala odpověď na to, proč se musí zjistit, zda člověk, který píše je z Lomnice. To kdyby nebyl odtud nesmí připsat komentář? A proč nemůžeme vystupovat pod přezdívkou, kterou uvedeme / netýká se to jen mých příspěvků/? K tomu jsou také nějaká pravidla?
  Co se týče p.ing. Jelínka je mi jedno, jestli byl nebo je komunista, jde o to, jaký byl člověk. Opravdu si myslíte, že všichni ztratili paměť? Věrko, umím si představit, jaké sympatie chováš k bývalému p. starostovi a jakou nenávist máš k současné p. starostce.Bývalý p. starosta Ti vytvořil teplé místečko, o které Tě paní starostka připravila.

  1. Tyto stránky jsou jen pro Lomničany, nebo pro ty, kteří mají nějaký vztah k Lomnici. Proč by nám do našich věcí měl mluvit někdo cizí? Přezdívky tu nejsou jen proto, aby se tu zveřejňovaly jen „podepsané“ názory či informace. Víme přece, co lidé dokáží, když jsou anonymní. 🙂 Ano to jsou pravidla tohoto WEBu. Snažím se jen dobře zvládnou organizaci tohoto WEBu. Doufám, že si toho ceníte. Máte přece přísnou organizaci ráda, nebo se mýlím? A už se, prosím, nezlobte, třeba v tombole vyhrajete příště. Já jsem taky nevyhrál nic a to jsem měl do finále šest lístků.

   1. Organizátoři připravovali akci několik dní. V den akce pracovali někteří od brzkého rána. Skončila jim služba dříve. To vám vadí? Takže se opravdu mýlíte, když si myslíte, že by tam všichni měli být až do konce. Proč by měli? Nic z toho neměli, jen dřinu a snad dobrý pocit, že pro někoho něco dělají. A teď ještě musí poslouchat nevděčného hosta, který neví která bije a sám nic pro nikoho neudělal, nebo se mýlím? Ještě jednou všem organizátorům děkuji za příkladnou práci a obětavost. 🙂 Moc si vás za to vážím.

  2. Maruško, ono to zas tak „teplé místečko za pana Jelínka nebylo, Bylo především moc práce, protože jsem třeba začínala z Czech Pointem. Ostatní jsem se učila. Měsíčně jsem měla za 5 hodin denně práce 4.500,- Kč. Kolik má dnes p. K.? Tady už se o teplém místečku dá mluvit. Odešla jsem o 14 dní dříve, než jsem musela. A ani kdybych nemusela nezůstala bych tam. To mi můžeš věřit. S člověkem jako je paní starostka, bych já pracovat nemohla. Ono to tam ani neřídila ona, jak p. V. A co se týká slovníku obou o tom pomlčím. Zaměstnání si představuji jinak. Za pana Jelínka jsem na úřad chodila ráda. Neintrikovalo se, nepomlouvalo se. Nechodila jsem do zaměstnání, abych neumřela hlady, ale abych byla mezi lidmi, a to lidmi chytrými a příjemnými. Jinak promiň, že já vidím věci trochu jinak.

   1. Ty perly by patřily i mě? V tom případě už se ničemu nedivím. Mnoho štěstí s paní starostkou. Tolik péče o Tebe zas nemá, Ty ji můžeš posloužit pouze k šíření jejich nepravd. Nic víc.

    1. Zatím jsem tu žádnou perlu nenašel… ale šikla by se alespoň jedna 🙂 Jinak všechny příspěvky jsou tu pro celou veřejnost. I případná perla… Takže nikomu v kapsi nic nezůstane.

Komentáře nejsou povoleny.