K proslovu zastupitelky Kyselové

Když jsem si znovu poslechla „slavný“ proslov p. Kyselové, tak bych jí chtěla připomenout, čeho se týkaly mé články. Jako osoba -politik, by měla umět snášet kritiku, ba co víc, z mnohých článků si vzít poučení, že nepracuje tak, jak by měla. Místo toho mě osočuje ze všeho možného. Mě takový člověk urazit nemůže. Spíše je mi jí líto, že se tak znemožnila.
Připomínám jí na co jsem ji, jako předsedu kontrolního výboru, upozorňovala ve svých článcích:

1. Výroční zpráva
2. Cena za poskytnutí informace
3. Právo 1
4. Nemáme co kontrolovat
5. Poznámka k usnesení
6. Doplnění programu jednání
7. Obhajoba neplnění zadávacích bodů ZO starostkou
8. Občanu se za poskytnutí informace naúčtují i právní služby
   ( hlasovala pro, přestože je to v rozporu se zákonem.)

Je toho dost, co zastupitelka p. Kyselová ve funkci předsedy kontrolního výboru neudělala, proč, když tak poctivě v ZO pracuje a ještě v souladu se zákony, jak tvrdí? Tím jen potvrdila, že je naprosto nekompetentní osobou. V žádném svém článku jsem nenašla jedinou urážku paní Kyselové. Požaduji důkaz křivého napadání a osočování p. Kyselové. 😕
Že se paní Kyselová ráda pasuje do role obhájce paní starostky, jsme slyšeli několikrát. Tentokrát se vše nahrávalo a paní starostka je jistě velmi ráda, že na nahrávce je slyšet jen její milý a tichý hlas. Vše ostatní za ni obstaral někdo jiný. 😉

Projev bude jistě zapsán do historie podobně, jako projev Milouše Jakeše. Začal u Adama a skončil u Božích muk. 😀  😀  😀

4 thoughts on “K proslovu zastupitelky Kyselové”

 1. No jak to tak studuji, tak závěr je jednoznačný. Paní zastupitelka Kyselová totálně selhala i jako předsedkyně kontrolního výboru. Ale stále se do těchto funkcí tlačí zuby nehty.
  Ještě mi tu chybí v seznamu, jak emočně odporovala, že Ing. Kocourková chce data v elektronické formě domů na práci finančního výboru. Tak dobře zná zákon o obci, že až ministerstvo vnitra s ní pohnulo.
  Také doporučení o rozdělování obecních peněz jiným subjektům. Když chtěli Dospěláci příspěvek, nešlo to, protože nebyla pravidla. Když Ing. Kocourková pravidla chtěla, tak je to moc těžké a doporučujeme rozdělovat individuálně každý případ. Tzv. „podle obličeje“. Kamarádovi nacpeme břicho na jednu akci, občanským sdružením nějaké drobky na spoustu akcí, aby se neřeklo a TJ Sokol třeba zavřeme vodu…

 2. A tato paní byla opět zvolena předsedou finančního výboru.
  Kde jsou ti odborníci?

 3. Chci paní Kyselovou upozornit, že si ji, jako veřejnou osobu -zastupitelku a předsedu výboru – může brát do „huby“ kdokoliv, kdo není spokojený s její prací, popřípadě s chováním.

 4. Zaslechli jsme z úst paní zastupitelky i toto: morálka klesla na samé dno. Já to vnímám také, ale zřejmě z jiného úhlu. Neříká se, že ryba smrdí od hlavy? Nebo : jaký pán, takový krám?
  Já tu pokleslou morálku vidím mezi některými zastupiteli velké pětky (hrozný k… , …. křivé napadání a osočování), dále u paní účetní ( držte klapačku ) i u paní starostky, protože ani jednou nezasáhla a dovolila, aby na ZO takové věci zazněly. Ze ZO se stala pavlač.

Komentáře nejsou povoleny.