Kam za kulturou

Rád bych, kdyby mi někdo pomohl vysvětlit záhadu oficiálních stránek Lomnice. Možná mi něco uniklo, proto prosím o pomoc. Co má naše obec společného se Starým Městem pod Kralickým Sněžníkem? Je to jistě příkladné městečko a žijí v něm velice kulturní lidé, ale je pro nás trochu „z ruky“. Přesto jsou na stránkách naší obce stále upoutávky na jejich akce

2015-11-04_9-21-55

Otázka je ještě jedna, proč tam nejsou upoutávky na místní akce? Třeba včera proběhla velice zajímavá beseda se známým cestovatelem MUDr. Schubertem. A o tom nic na obecních stránkách není. Že by o tom na obci nevěděli? A jak tedy ví o akcích vzdáleného Starého Města?
Olomouc, Krnov, Opava i Bruntál a Rýmařov jsou mnohem blíž a akcí mají více než dost.
Jsem trochu zmaten. A vy?

5 thoughts on “Kam za kulturou”

    1. Jak tak koukám té opičce do očí, tak by to chtělo opravdu právě Madagaskar. Přimlouvám se za za opičku, kór teď, když se stala naší občankou.

  1. Nejenom, že nedošlo k opravě nesmyslných pozvánek na kulturní akce, ale přibyla další. Ta se koná dokonce v Andělské hoře u Karlových Varů! 🙂 Pane jo…

  2. Tentokrát už nevím, zda se vydat do Varů nebo na Madagaskar? Možná nám obec nabídne i další možnosti. Třeba Aš, Tanvald nebo výlet mezi eskymáky.

Komentáře nejsou povoleny.