Káže vodu, pije víno 3

Podívejme se na paní starostku. Druhým nakazuje, poučuje je o čemsi, co není v souladu se stavebním zákonem a ejhle!!! Vedle místostarosty Jurovice je to i ona, kdo si naprosto neláme hlavu se zákony. Druhým by bourala i to, co kdysi stálo a je jen opraveno a sama? Je ovšem fakt, že na kabrňáka doktora nemá. Ten je v obci asi naprostým unikátem.

fasáda

Takže žádná žádost, žádné povolení.  😳 
Vím dobře, že v obci je dost všelijakých přístavků, kůlen a pod. bez povolení. Ale tito lidé mě nezajímají a nezajímá to ani jiné občany,  jelikož oni nikomu neškodí.
Díky těmto skutečnostem je myslím načase, aby místostarosta a starostka odstoupili ze svých funkcí i ze ZO. Takoví lidé tam opravdu nemají co dělat.

2 thoughts on “Káže vodu, pije víno 3”

  1. Co k tomu dodat… Absence svědomí. Jasná diagnóza…
    A co myslíte, bude zahájeno řízení o odstranění stavby? 😀

  2. Tak to je docela úsměvná otázka. Ha, ha, ha.
    Máslo na hlavě má i vedoucí Stavebního úřadu v Břidličné. Nerozhoduje objektivně a řekla bych, že je podjatý. Dostal od obce nabídku ke stavebnímu dozoru při výstavbě smíšené stezky cca 40.000,- ( možná víc, nevím ) Tím si ho OÚ koupil ? Proč se se stejnou vervou nestaví k stavebním černotám pana MVDr. Jurovice, k černé stavbě chaty a pod.?
    Diagnózy jsou jasné.

Komentáře nejsou povoleny.