9 thoughts on “Plat místostarosty – kdo měl pravdu”

 1. Zvláštní, po někom urputně požaduje vrácení všeho, čož vypadá hezky. Ale když kamarádovi poskytne neoprávněný výdaj z rozpočtu obce, tak se nic neděje. Proč by to vracel. Zákon nezákon. Jako by to byly její peníze. Zákon pro ni je, jen její „logika“.
  Takhle se u nás dodržuje povinnost chránit obecní majetek před neoprávněnými zásahy, takhle se u nás uplatňuje právo na náhradu škody, takhle se u nás stavíme k bezdůvodnému obohacování.
  A ještě v odpovědi klidně napíše, že byla odměna panu místostarostovi MVDr. Jurovicovi uvedena do souladu s platnými předpisy. Lež jako věž. Její klasická odpověď pro blbčana. Pod pojmem „platný předpis“ si představuje jen svou vůli či zvůli.

  1. Jaká logika?
   Logické myšlení je charakterizováno jako vývojově vyšší forma myšlení, které je založeno na správném usuzování podle zákonů formální logiky.
   Formální logika je učení o zákonech a pravidlech nutných pro získání pravdivých závěrů při usuzování.

 2. Ano, teprve od 8.12.2015 měl pan místostarosta nárok na odměnu 8.820,- Kč. Všechno co dostal po tom, co odstoupil pan Šebesta z funkce druhého místostarosty a bylo více jak 4.410,- Kč měl bez jakýchkoliv pochybností vrátit. Obec měla povinnost uplatňovat náhradu škody. Především ale paní účetní vůbec neměla právo vyplatit více, než bylo usnesením stanoveno i kdyby ji to čert nakázal.
  Přes 10.000,- Kč sem, nebo tam. Když je to pro kamaráda na její straně, tak se třeba přetrhne.
  Předsedové KV pan Šebesta a především paní Kyselová, jako předsedkyně FV jsou naprosto v klidu. Neuvědomují si snad to, že je starostka tímto táhne do pekel? Ono je těch „pochybení“ už nějak moc, nezdá se Vám pane Šebesto a paní Kyselová?

 3. Tady je jasně vidět, jaký je na obci chaos a nepořádek.

 4. Usnesením byla dána odměna do souladu s právními předpisy, ale nelze to aplikovat zpětně, jak upozorňuje ministerstvo. To není jasné snad jen paní starostce a jejím přívržencům.
  Sama tímto výrokem potvrzuje, že to v souladu nebylo. Takže asi ani neví, co píše.

 5. Chaos, nepořádek. Správně, ale kdyby jenom to. Horší jsou podvody paní starostky, lži, pomluvy, manipulace a další protizákonné postupy s cílem pomsty, vlastního prospěchu a prospěchu těch, které potřebuje k tomu, aby se udržela u moci, kterou nezvládá. Normální člověk, by z této dobrovolné funkce po tolika pochybeních odstoupil. Prostě na to nemám, ať to zkusí jiný. Normální zastupitelé, by takovéhoto člověka po takovýchto průšvizích odvolali, minimálně pro klid v dědině a hlavně než napáchá více škody.
  Ale naše starostka se bude znemožňovat dál, bez ohledu na ostudu, kterou působí nejenom sobě. Proč asi? A zastupitelé, kteří ji postavili do čela, nepřiznají své pochybení, ať je to stáhne třeba do pekla. Asi toho na sebe vědí tolik, že to jinak nejde. Je to jejich volba.

 6. Kéž by se už vyjasnilo a mraky odtáhly třeba do Antarktidy, tam by se vyřádily do sytosti.

Komentáře nejsou povoleny.