Kritika

Dostal jsem vynadáno až z Prahy. Jeden spisovatel a novinář žijící v Praze mě ve svém dlouhém mailu pěkně vyfackoval za tento Blog. Neuvedl, jak na tento web (teda Blog, jak prý se správně říká) přišel. Prý ho zaujal můj obrovský talent nahrnout do jednoho odstavce tolik emocí, že by to mohlo bourat svět, ale že si neuvědomuji tu sílu a moc psaného slova a že dělám spoustu dalších chyb. Třeba citace: „Díky svému nezkrocenému talentu házíte místo granátu atomové bomby aniž si to uvědomujete a to vás smete všechny.“ No a spousty dalších, konkrétních výtek a rad. Za některé „amatérské postupy“ se stydím. Některým radám zatím nerozumím, musím to lépe nastudovat. Je fakt, že nejsem zkušený pisatel a že jsem nestudoval žurnalistiku, ale jsem člověk, který si rád nechá poradit od zkušených a vzdělaných. A umím přijmout kritiku. Cítím se teď takový maličký se skopaným zadkem do špičky, ale trochu mě hřeje to, že si vůbec našel čas zabývat se mnou a taky to, kam až se náš blog dostane.

3 thoughts on “Kritika”

  1. Dobrá kritika rozumnému člověku vždy pomůže, ale důležitá je ochota nechat si poradit.

  2. Velice si vážím toho, že byla zveřejněna tato kritika. Nikdo není dokonalý, moudrý má odvahu zveřejnit i odlišné názory a poučit se.

  3. Tak tu mám zpětnou reakci v novém mailu, kousek cituji:
    „Nechtěl jsem vám „skopat zadek do špičky“ 🙂 Naopak. Fandím blogerům jako vy. Mělo by být více blogů jako je tento. Proto rád poradím…“
    Tak to asi s námi nebude tak hrozné. Každý fanoušek dobrý, díky.

Komentáře nejsou povoleny.