Lomničtí dospěláci jako spolek

Vážení občané,
vzhledem k tomu, že s koncem roku 2015 končí dle zákona veškerá sdružení, rozhodli jsme se, že budeme pokračovat ve své činnosti dál, ale už jako spolek. 
V tomto čase činíme již poslední kroky k tomu, abychom podali návrh na zápis změny zapsaných údajů do spolkového rejstříku.
Naše členská základna se nám rozrostla z několika málo členů na 25 členů a dalších příznivce. Jsme tomu moc rádi a vážíme si důvěry občanů, kteří nám fandí a naše činnost se jim líbí.
Se skromností si troufám tvrdit, že některé naše akce se stávají tradicí, jako třeba MDŽ, společné setkání na konci roku, účast na pochodu „Po stopách našich předků“ na hrad Sovinec, akce recesistický fotbal…..
V příštím roce chceme rozšířit program o cvičení skupin i jednotlivců, samozřejmě s přihlédnutím k zdravotním možnostem každého, kdo se bude chtít účastnit. Dále bude možnost si objednat masáže, jak klasické, tak rehabilitační, takže občané nebudou muset jezdit až do Bruntálu. 😀
Všechno ale stojí peníze a s tím také bude souviset to, zda nám obec opět poskytne příspěvek na naši činnost. Chceme věřit, že ano.