MDŽ potřetí :-)

Tak jako v minulých letech zorganizovali i letos Lomničtí dospěláci oslavu MDŽ. Oslava byla pro všechny naše členy a naše příznivce. Nutno dodat. Mohla být pořádána jen proto, že z vernisáže fotografií a kreseb, která se uskutečnila před týdnem, jsme měli nějakou tu korunu našetřenu. Na to, abychom  mohli přispět účinkujícím alespoň na dopravu. Jiné peníze totiž dospěláci nemají. Smlouvu na jejich poskytnutí, zastupitelstvo obce neschválilo. 

Zábava se rozjela. Přispěli k tomu, a to je chvályhodné, všichni, kdo přišli. A to jak svými domácími výrobky, tak i svoji účastí a náladou. Byli jsme všichni mile překvapeni i účastí paní Evy Zemančíkové a její rodiny. Dokonce účastí manželky zastupitele a zastupitelky obce, kteří nás na posledním zastupitelstvu zařízli. Popravdě jsme i tak trochu očekávali, že se konečně stane něco, co  pomůže obec sjednotit.

A pak se to stalo. Přišla dokonce i paní starostka. Chtěl jsem věřit tomu, že přichází s dobrým úmyslem. Že požádá o slovo pořadatele akce a dokonce jsem si myslel, že přišla vysvětlit i neuvážený krok zastupitelstva, které vede. Nebylo tomu tak. Paní starostka vstoupila do sálu a vystupovala celou dobu jako by to byla právě ONA, kdo má největší zásluhu na tom, že se slaví. Zkrátka opět přišla protřepávat svoje peří. Svůj stín opět nepřekročila. Chtělo se mi z toho zvracet. A tak, vědom si toho, že oslavu organizuje spolek a ne já jako jednotlivec, raději jsem odešel a počkal na závěr ve vedlejších místnostech. O vrcholném čísle paní starostky jsem se pak dověděl od návštěvníků.

Je mi to líto, že musím takto reagovat. Potvrzuje to jen to, co jsem řekl při volbě starostky. Není a ani nemá snahu hledat cesty k ostatním a případné kompromisy. Proto Vás paní starostko, tentokráte jako obyčejný občan obce vyzývám     –    ODEJDĚTE.

9 thoughts on “MDŽ potřetí :-)”

  1. K VÝZVĚ na odchod starostky z funkce se PŘIPOJUJI.

    1. To já také, krásný sen. Jak by se celé obci ulevilo. Stačí si uvědomit kam obec vede. Vyšetřována policií. Chystané žaloby. Neprospívá ani těm, kteří ji podporují. Kdyby to za ni zkusil dosloužit třeba pan Šebesta, to by snad šlo vydržet..

  2. Nejsem žádný spisovatel a tyto stránky přesně vystihují i mé názory. Nemám co dodávat. Ale teď mám důvod se přihlásit. Také se připojuji v výzvě k odchodu starostky. Její chování je ostuda.

  3. Také si myslím, že by to bylo nejlepší řešení. Pro všechny. Pro celou obec. I pro ni.

  4. Ten opičák je ale vzteklý. A to určitě není ve stavu opilosti.

  5. Aha, to Tě tituluje nadávkami??!! Jen by si měl dát pozor, aby nesletěl dolů.

Komentáře nejsou povoleny.