Nejlepší odveta je….

pavouk

Nejlepší odveta je vlastně odpuštění. Odpustit znamená návrat k životu v pokoji a svobodě. Odpuštěním se nemaže vina.
Jak je to možné? Vysvětleno zde

Pokud dosáhnete své svobody, psychopat ztrácí svou moc. Když psychopat ztrácí moc, bojuje. Bojuje strašně moc a pak se mstí. Když psychopat moc ztratí, svůj svět si PŘEFORMULUJE tak, aby mu vyhovoval.  Nečekejte, že se vám psychopat omluví, není toho schopen. Nečekejte, že v jeho novém Příběhu dostanete nějakou pozitivní roli, leda by byla HIV pozitivní. Rozdělí vás až smrt.

Získáte-li svou nezávislost a existuje-li fyzická překážka, proč na vás nemůže, psychopat žije ve své křivdě a v nenávisti k vám. Z jeho pohledu jste cosi hrozného. I když jste utekli, dokonce i když vás vyháněl, najednou si uvědomí, že tím, že jste odešli, on ztratil nad vámi kontrolu. Běda! Z jeho pohledu jste to VY, kdo ho ohrožujete. Celá jeho manipulace, kontrola a moc nad vámi spočívala v tom, že se snažil určovat, co budete dělat, co budete říkat a jak se budete chovat. Jakmile mu to nefunguje, uslyšíte věci o tom, co děláte blbě, co říkáte špatně a jak hrozně se chováte. Jak jste nemožní, tupí a blbí. Jak moc ho (nebo ji) nenávidíte.

Psychopat je závislý na své moci, tak jako je feťák závislý na heroinu. Závislost nemá pod kontrolou. Pokaždé potřebuje o trochu víc. Tato závislost někdy zajde tak daleko, že se psychopat rozhodne určit, zda budete žít nebo zemřete. Zmanipulovaná oběť neví kdo je, čí je a energii ztrácí bojem s Názory psychopata. Oběť si myslí, že Názory jsou vážné a skutečné, kdežto psychopat sám VÍ, že jde o HRU. Oběť neví, že je kořistí. Psychopat ví, kdo je jeho kořist a kde je její slabé místo. A ještě něco: Pokud psychopatovi odpustíte a dáte mu druhou šanci, s překvapením zjistíte, že se psychopat pokusí dostat vás přesně tím samým způsobem co minule. Nikdy mu/jí nedávejte druhou šanci.
Psychopat, pronásledovatel nevinných, se bojí toho, kdo se (naproti všem úkladům) nestal poraženým. 

2 thoughts on “Nejlepší odveta je….”

 1. Slyšeli jsme i účelové „omluvy“ :
  nikomu to neříkej
  zapomeň na to

 2. V roce 2012 dali tehdejší zastupitelé starostce druhou šanci.
  První chyba!
  Ve volbách 2014 dostala od svých věrných zastupitelů a díky svému hlasu třetí šanci.
  Druhá obrovská chyba!
  Dnes má opět MOC , ale nezměnila se ani trošku.

Komentáře nejsou povoleny.