O omluvě

lesní ďábel

Psychopati jsou velmi LOGIČTÍ. Způsobem, který neznáte.
– Pokud zatoužil po moci, pak (jakékoliv) ovládání je dobré a ovládaní lidé jsou špatní.

Tento způsob uvažování nelze nijak změnit. Psychopat to vnímá tak, že ten, kdo má to, co psychopat sám chce, je „špatný“. Kdežto zisk je „dobrý“. A psychopat vyzkouší všechno své umění, aby dostal co chce. Pokud máte něco, co psychopat chce, VŽDYCKY BUDETE TI ŠPATNÍ .

Psychopat se neomlouvá – s výjimkou těch čistě účelových „omluv“, které obsahují výzvu typu:

– „nikomu to neříkej“
– „zapomeňme na to“
– „dej mi ještě šanci“

Nic z toho ale není omluva, je to manipulace. S pokáním nepočítejte, se snahou napravit škody nepočítejte. (Kromě čistě účelových divadelních výstupů.) Já vím, že každý z nás zákonitě omluvu čeká. Ta nepřijde. To, co naopak přijde, je pomsta. Nebo druhý pokus vyvést vám totéž. To v případě, že dáte dotyčnému „druhou šanci“.

Psychopati LITUJÍ POUZE A VÝHRADNĚ SEBE SAMA.
Psychopati jsou odlišní od ostatních lidí tím, že nemají svědomí.

Připomínám, že psychopati jsou racionální, plně příčetní, logičtí a NErozhodují se na základě stejných emocí, jako běžní lidé. Emoce psychopatů jsou zčásti poškozeny, nebo úplně chybí. Psychopati se rozhodují impulsivně, podle toho co „chtějí“. Chtějí okamžitý zisk, chtějí moc, možná chtějí sex, možná spíš zrovna peníze. (Chtějí ale hlavně tu moc, která to ostatní umožňuje.) Co nemohou získat, to se pokusí zničit. Ve věci vašeho zničení se rozhodují „o vás za vás a bez vašeho vědomí“ (o tomto nevyjednávají). Prostě „čekejte“ rovnou útok.

 

 

2 thoughts on “O omluvě”

 1. „Co nemohou získat, to se pokusí zničit.“
  To je přesně má zkušenost. Pro normálního člověka nepochopitelné. Ale je to tak. Nemůžete uvěřit svým očím ani svým uším. Není jiné vysvětlení než psychopatie. Jak by mohlo někomu normálnímu vadit, když někdo ze svého opraví fotbalistům šatny, vybuduje posilovnu a kavárničku či hospůdku u hřiště. Jedině psychopatovi. A jedině psychopat nebo podvedená ovce zbavená rozumu mu v tom může pomáhat.
  Přesně jak je napsáno v článku Psychopatie:
  Ne podle tváře,
  ne podle hlasu,
  Podle jejich činů
  poznáte je….

  Stejně tak nápad zničit stávající nové sociální zázemí a za 2,5 milionu z veřejných prostředků vybudovat nové, vlastní. Jen kvůli potřebě ničit, parazitovat a ovládat. Typické pro psychopaty. Těmito činy se prozrazují. Stále věří, že jim na tuto absurditu lidé skočí.

 2. Paní starostka je prý věřící. V kostele velmi často pláče. Proč? Lituje snad svých hříchů? Myslím, že nikoliv, protože to už by se dávno polepšila. Lituje jen sama sebe !!! Věřící člověk by neměl lhát a dělat zlé skutky !!! Ona je dělá, lže a to neustále. Je tedy skutečně věřící? Také tvrdí, že jí můžete věřit.
  Nevěřte tomu.

Komentáře nejsou povoleny.