Obchod v KD

Je vypsaná soutěž na nového pronajímatele „Zelené hospody“ neboli nově známé pod pojmem obchod Lomnička. Všichni, kteří máte seriózní zájem o pronájem a provozování obchodu ve středu Lomnice, zúčastněte se. Není vypsána minimální částka pronájmu. 

2015-12-22_17-20-31
2015-12-22_17-53-07

4 thoughts on “Obchod v KD”

 1. Spíše bych řekla nehlaste se nikdo.
  Byl sice vyhlášen záměr, ale kam nosit obálky, když je úřad zavřený? Do sklepa?
  28. 12. 2015 v 10.30 hod. má být otevírání obálek, ale na zastupitelstvu nebyla jmenována komise pro otevírání a rozhodování o tom, kdo vyhraje záměr. Kdo o tom rozhodne? Sama paní starostka, nebo ji v tom pomůže paní Kyselová, nebo pan místostarosta? Opět nezákonně?
  Toto rozhodnutí nemůže být platné!
  Dále pan D.T. dosud nevypověděl smlouvu.
  A co zastupitelé, Vám tento stav nevadí?
  Je to opět jedna z velkých šaškáren na našem úřadě.
  Neznalost, neschopnost a ignorace.

  1. Někdy fakt nevím, jestli se nedívám na nějaký trapný film. Těžko uvěřit, že se to děje. Na obecních stránkách plakát jak vrata. Obecní úřad uzavřen! A někde dole v útrobách naleznete dokument Záměr pronajmout. Kdo o tom všechno ví? Kdo má čas si to spočítat? Kdo má čas se rozhodnout? Je opět zcela zřejmé, že paní starostka už zase někoho má, někoho hodného, kdo nedovolí veřejnou nástěnku. Už není minimální cena, takže si to můžete pronajmou třeba i za korunu.
   Když to dlouhodobě fungovalo manželům V., tak to bylo paní starostce málo, chtěla víc. (Bůh ví, co partička všechno chtěla) A teď jí bude stačit prdprdnic.
   Krásný příklad, jak umí naše paní starostka se svou partou ničit a bořit vše, co funguje bez nich. V zájmu občanů a obce, jak přísahala.

 2. Právě jsem se dozvěděla, že výběrová komise byla zvolena na celý rok. Omlouvám se tímto za chybu.

Komentáře nejsou povoleny.