Okrádáme dál

V článku Seznam faktur jsem uvedl příklad, jak se starostka Šomodíková pokouší nezákonně okrádat občany Lomnice. Nebylo to poprvé a bohužel ani naposled. Stejně tak, jako psychopat v článku Maska příčetnosti, kde se na závěr píše Psychopat nevidí žádný nedostatek ve své psychice, žádnou potřebu pro změnu.“, ani starostka necítí potřebu měnit se, či zlepšovat. 

Nevím už pokolikáté, stejná chyba, stejný protizákonný čin. Kraj opět potvrdil nezákonný postup obce Lomnice a vydal rozhodnutí.

2016-04-06_11-53-01

2016-04-06_12-03-19

2016-04-06_12-05-31

Osobně mi to připadá neuvěřitelné, jakoby se to odehrávalo v nějakém špatném filmu. Ale je to tak. Druhého (normálního) člověka se svědomím by „hanba fackovala“. Ale vidíte, že jsou i tací, kterým to je jedno. Je jim jedno, co je správné, co je dobré, co je morální, co je zákonné atp. Zcela ignoruje společenská pravidla či mantinely. Hlavní je vychutnávat si svou moc dokud to jde. Po mě potopa.

Pořád spoléhá na to, že opět, v klidu, lidi zmanipuluje a přesvědčí je o své božskosti. A ty co se ptají či odhalují, zase hlouběji zašlape do špíny, jak se na skvělého manipulátora sluší a patří. Podle zpětné vazby od lidí, už ale vím, že se jim pomalu otevírají oči. Nakonec prohlédnou všichni.

 

2 thoughts on “Okrádáme dál”

 1. Vzpomeňme na případ z Prostějova. Tam je KÚ pokáral, přikázal, že informaci 15-ti letému chlapci musí poskytnout a radnice se okamžitě omlouvala.
  V Lomnici? Už ani nevím, kolikátý příkaz KÚ k nápravě a naše veličenstvo se chová tak, jako by se ji to netýkalo. Jakápak omluva? ( Ona se neomlouvá ).
  Náprava? ( Ona se nenapravuje )
  Porušování právních úprav? ( Normální jev )
  Co je to vlastně za osobu?
  Nechce pochopit, že má dávno za povinnost dálkově zpřístupnit údaje k fakturám a účetnictví! Proč?
  Všichni by se dozvěděli komu za co platí a kolik.
  NEPŘÁTELÉ JSOU TI, KTEŘÍ ŽÁDAJÍ informace, aby je mohly poskytnout občanům, protože ti by se nic nedozvěděli o tom, co se tu děje a jak se hospodaří se státními prostředky ( daně všech občanů ). Lidé totiž o tom nemají ani potuchy. Jak by také mohli mít, vždyť se všechno tutlá.
  A tak si tu žijeme v našem AAAnabůstáně.

Komentáře nejsou povoleny.