Oslava MDŽ 2017

Tak jsme 11.března již počtvrté s dospělákama oslavili MDŽ. Tentokrát trochu v duchu retra a zpěvu a meziobecní spolupráce. Celé odpoledne se zpívalo, protože přijely tři soubory, které ukázaly, co vše se dá zpěvem zvládnout. Culíkaté pionýrky ze Dvorců zazpívali písně a přednesli básničky z dob, kdy se tento svátek slavil ve velkém 🙂 . „Donutili“ všechny přítomné, aby si ze svých pamětí vylovili texty písní Z národů ať jsme různí, Zní zpěv a smích náš po kraji… , Kaťuša a mnoho dalších. I básničky pro maminky byly úžasně předneseny.

Po uceleném retro bloku nám zahrála kapela Zvesela z Břidličné. Také krásné vystoupení lidiček, které baví zpívat pro radost a zábavu ve stylu country. Rovněž s nimi si zúčastnění zapívali z plných plic.

A do třetice všeho dobrého – stejně jako vloni oslavu MDŽ přijeli oživit i staří známí z Rýžoviště. S těmito jsme si velmi rádi zazpívali písničky lidové.

A takto jsme jednotlivé žánry střídali a zpívalo se a zpívalo.. Ale našli jsme si  čas i na jídlo, kterého bylo dostatečné množství. Dokonce i majitel penzionu přispěl občerstvením, za což mu děkujeme 🙂 . Nikdo nestrádal.

Na závěr tohoto odpoledne jsme vylosovali bohatou tombolu, do které si přispěli všichni členové dospěláků. Součástí cen byly např. plenky velikosti S, červená knihovna, kosmetické balíčky, různá keramika a další.

Celá oslava proběhla ve velmi přátelské atmosféře, lidé se bavili a jistě se zbavili všech stresů. Zářící obličeje všech byly krásnou odměnu těm, kteří se na přípravě oslav podíleli.

Fotky budou následovat  🙂

3 thoughts on “Oslava MDŽ 2017”

  1. Všechno super. Jen jedna věc mě mrzí. Skvostné paní a dívky ze Dvorců odešly bez kytiček, které byly pro ně (a každou ženu) nachystány. Je to moje vina, měl jsem to na starost a sypu si popel na hlavu… snad to nějak v budoucnu odčiním.

    1. Odčiněno. Naložil jsem květiny do auta a zajel do klubovny Dvoreckých paní a dívek a květiny předal… Vůbec se nezlobily… Zlatý holky 😀
      Malé video než bude album fotografií:

  2. Zde je odkaz k fotodokumentaci z akce: FOTO ALBUM
    A pro vzpomínku, i když mělo MDŽ končit v 5 hodin a nakonec se akce protáhla v Lomnickém šenku až do půl osmé. Pokračovala ještě v klubovně dospěláků s parádní diskotékou až do půlnoci. Samozřejmě už jen pro vytrvalé. 🙂 Ale odtud fotky neposkytnu 😀

Komentáře nejsou povoleny.