Poděkování

Sledovanost tohoto webu exponenciálně roste. Děkuji všem přispěvatelům a čtenářům za zájem a ve velké většině příznivé odezvy.
Už se ale našli i nespokojení, dotčení. Jednomu se zdá, že se tu objevily moc přísné komentáře, že bychom to neměli dovolit. S tím nemohu souhlasit, každý má přece právo na názor a pokud je napsán slušně a hlavně je podepsaný, je to v pořádku. Ani bůh si nemyslí, že je milován všemi. Navíc se ke každému názoru může kdokoliv vyjádřit svým proti-názorem nebo jakkoliv se obhájit ve svém komentáři. Pro některé je však problém ten, že se musí podepsat. Mnohdy to i umí, ale nechtějí. Tak raději přes rameno šeptají své rádoby informace sem a zase tam, jako když vítr rozfoukne šedivou hlavu pampelišky a lehké padáčky se nenápadně snesou mezi lístky trav našeho udržovaného trávníku. Tam se zakousnou do hlíny, rozbují a začnou dusit okolní stvoly. Čím dříve se zbavíme plevele, tím lépe. Nebo-li, čím dříve vyjde pravda najevo, tím lépe pro všechny.
Dalšímu se nelíbila příměra trojhlavé saně. Tomu už vůbec nerozumím, protože v tomto obraze, když si dosadíte hlavy svých oblíbených, vznikne pro vás docela miloučký a hezký dráček, ne?
Opovrhuji však, když majitel volně pobíhajícího pitbula kroutí hlavou nad vzlykajícím dítětem s obličejem položeným v rudých, lepkavých dlaních. Jak to, že se tomu děcku jeho roztomilý pejsek nelíbí! ….

Hlavně tedy pište, komentujte, vyjasňujte, informujte, obhajujte… je to zadarmo.