Podvod

Trestní oznámení, které podal pan místostarosta MVDr. Jurovic na tyto stránky, mělo pokračování. Následovala reakce, stejné trestní oznámení „na pomluvu“ a to na pana V.V. loajálního zaměstnance naší obce, který stále pomlouvá paní zastupitelku Kocourkovou, že krade vodu. A nově z posledního zasedání ZO, že si vykopala na černo přípojku vody pro fotbalisty. Podával jsem to já, při výpovědi u prvního trestního oznámení pana MVDr. Jurovice.
Při této příležitosti je potřeba poděkovat panu místostarostovi, že posunul problémy Lomnice až do sféry kriminálního pátrání.

Všichni, kteří se zúčastnili posledního zasedání ZO si nemohli nevšimnout agresívního chování pana V.V. Jeho agresivita pramenila pravděpodobně z psaníčka, které dostal. Předvolání k výslechu. Ale o tom jindy. Teď se chci bavit o podvodu naší paní starostky, která s cílem ochrany svého podřízeného před trestním stíháním, udělala prazvláštní věc. Aby trestní čin pomluvy nabyl skutkovou podstatu, musí být pomlouvačné tvrzení prokazatelně lež. A to je to, co asi inspirovalo paní starostku k prostoduchému podvodu.

Toto je doklad o zaplacení vody na budovu staré stolárny. Protože s námi nechce paní starostka Šomodíková uzavřít smlouvu o odběru vody, můžeme platit pouze zálohově.
2016-02-24_13-16-05

Nezajímají ji vodoměry, které vlastní obec a sama je zaplombovala. Nechce, abychom za vodu platili. Všimněte si, že jde jasně o zálohu na vodu čp.241 – stolárna. Plátce je firma MicroTeam s.r.o.

Přesto tuto platbu přesměrovala na náš soukromý domek 103. A to jen proto, aby to pro policii vypadalo, že neplatíme vodu na stolárně. Jak si může dovolit platit penězi jednoho subjektu vodu jinému subjektu opravdu nevím. Ale ona prý může všechno.

Dnes jsme dostali vyúčtování, kde jsme se dozvěděli, že nám někdo zaplatil zálohu na vodu:
2016-02-23_20-54-56

Je to jen další důkaz její neschopnosti chovat se normálně. A také snahy vše nějakým způsobem zmanipulovat a překroutit. Skutečnost podle Šomodíkové, musí vyhovovat jejím mstám, šikanám a jiným ukájecím procedurám. V podstatě se tímto krokem přiznala k autorství této pomluvy.

Myslí si, že ji na to policie skočí? 🙂

 

4 thoughts on “Podvod”

 1. Sent: Tuesday, February 23, 2016 3:20 PM
  To: ‚Dagmar Mlčáková‘
  Cc: ‚Anna Šomodíková‘
  Subject: dotaz

  Dobrý den,
  Dnes jsem obdržela vyúčtování za vodu. Vzhledem k tomu, že jsem jako fyzická osoba k popisnému číslu 103 neplatila žádnou zálohu za vodu, nerozumím Vašemu odečtu ve výši 1000 Kč. Protože předpokládám, že jste tuto zálohu asi omylem nepřiřadila k plátci této zálohy, bude Vám zaplacena částka v plné výši 1716 Kč a zálohu si přiřaďte správně k plátci této zálohy.

  S přáním krásného dne
  P. Kocourková

 2. Takže ono nestačí lhát, už se začalo manipulovat se zálohami.
  Jak si může dovolit paní účetní a paní E.K. připsat zálohu jinému subjektu? Co ještě je beztrestně dovoleno? Už to byl plat místostarosty, dnes je to záloha na vodu.
  Jedno je jisté, pan V.V. přecenil své možnosti obhajoby paní starostky Šomodíkové. Pomluva, se mu jaksi vymkla kontrole. I kdyby to byla pravda, neměl vůbec právo hovořit o tom na veřejnosti. A odkud měl takové informace? Jak je možné, že mu takové informace někdo ( kdo asi ) sdělil? Ve své nenávisti a touze Ing. Kocourkovou dehonestovat a donutit ji k odstoupení ze ZO zapoměli ( všichni aktéři ) na to, že takové informace nesmí na veřejnost. A starostka Šomodíková se snaží seč může mu podvodem zachránit kůži. Nejprve ho ale do této špinavosti namočila. Nikdo z nich nepočítal s trestním oznámením. Jo, jo, to je úděl těch, kteří naletí manipulátorům, popřípadě psychopatům. Ale pak už je pozdě. Procitnutí bývá kruté. Za blbce a potrestán je ten křikloun a ten, který k tomu zavdal podnět, zůstává skryt. Přesně podle plánu.
  Doufám, že policie bude chtít vysvětlení i od starostky, jak kvůli informaci, tak kvůli podvodu.
  Je to otřesná práce na OÚ.

 3. Ještě to může být tak, že nejde ani tak o traktoristu, ale o to, že si potřebuje krýt záda sama starostka Šomodíková. Proto ten podvod s vyúčtováním vody.

 4. Zajímalo by mě, zda jsou zaměstnanci obce opravdu tak velmi loajální a tak věří slovům starostky, že jsou ochotni nasazovat za ni svůj krk a porušovat veškerá pravidla a dopouštět se i podvodů.
  Vážení, až půjde do tuhého, troufám si tvrdit, že budete hození přes palubu.

Komentáře nejsou povoleny.