Práce OÚ s občany

Už je to hodně dlouho co jsem poslal tyto žádosti přes internetovou podatelnu OÚ. A nestojím jim ani za odpověď. Zákon říká do 15 dnů. Řekněte sami, milí spoluobčané, je tak těžká odpověď?

z1 Z2

Co myslíte, proč jsem nedostal vyjádření?

Zobrazení výsledku

Nahrávání ... Nahrávání ...

Můžete zvolit až 3 odpovědi.

6 thoughts on “Práce OÚ s občany”

 1. Na tu nevýhodnou smlouvu na osvětlení jsem se ptal v dubnu, abych napsal článek. Věděl jsem, že to není košér. Ale Česká televize mě nedávno předběhla. Nebyli jsme sami, kdo nalítl šikovným obchodníkům. Teď již je to pasé. Penízky nám nikdo nevrátí, za blbost se platí… Vzpomeňme na návrhy Ing. Jelínka a Ing. Kocourkové na zastupitelstvu, které chtěli alespoň zmírnit dopady tohoto „laicismu“ a vzpomeňme také, kdo a jak podpořil nevýhodné financování této smlouvy.

 2. „Oni“ se tak přece dohodli, tudíž jakýkoliv jiný, třeba výhodnější návrh, který ušetří obci peníze nemůže být přijat! To by přiznali svoji neschopnost, anebo, co horší, úmysl. A ty peníze paní starostka potřebuje na „vozataje“. Pětka schválila, že starostka může přesouvat peníze mezi paragrafy.

 3. Když jsem žádala, aby bylo občanské sdružení Lomničtí dospěláci na obecních stránkách, paní E.K. mě řekla, že to není problém. Hned na druhý den jsem jí dala adresu, název a odkaz na tento web. Lomničtí dospěláci tam jsou i s adresou a telefonem na předsedkyni, ale webový odkaz nikoliv. Zřejmě paní starostka nedovolila paní E.K. odkaz zveřejnit. Nechce se mi věřit, že by to byla vůle paní E.K.

  1. Odpovědnost je samozřejmě na paní starostce… Paní A. Kyselová má na obecních stránkách odkaz na své soukromé muzeum. Zase podle pravidla „Kamarádi mají, vy ostatní se třeba vystěhujte.“ No, dozvěděl jsem se, že tato žádost bude projednávána na ZO. 🙂 Tipněte si, jak bude velká pětka hlasovat 🙂 … a kdy se hlasovalo o soukromém muzeu předsedkyně kontrolního výboru? Ví to někdo?

   1. Nechápu, proč se má hlasovat na ZO o zveřejnění webových stránek. To je už na hraně blbosti toho, kdo to navrhl. Myslím, že zastupitelé se mají zabývat důležitějšími věcmi.

    1. To je přesně ten případ, kdy naše paní starostka uměle vytváří zbytečné problémy. Není nic snadnějšího, než přidat odkaz na stránky a vyhovět tak občanům. Jedním odkazem se tak vyřeší prezentace všech spolků, organizací a také jednotlivců z Lomnice. Stejně tak rychle, jako to šlo s prezentací soukromého muzea paní Kyselové.
     Jaký je důvod tvorby tohoto problému? To se můžu jen domnívat. Pravděpodobně ten, že zde je navíc také možnost vyjadřovat se k politické situaci v Lomnici a to každým občanem. A zaznívají tu i kritické hlasy. Moudrý starosta chce znát důvody nespokojenosti občanů a chce je řešit. Naše paní starostka se snaží strčit hlavu do písku a neslyšet žádný jiný názor než svůj. Klid a pravidelný plat.
     Ale tak to nefunguje. Funguje to jinak a to velice jednoduše. Nebude-li co kritizovat, nebude žádná kritika. Jinými slovy: Nebude-li starosta dělat pitomosti, nebude se o nich psát. Ignorování občanů ještě nikoho na výsluní dějin nepřivedlo. Naopak.
     Tento web odkaz na oficiální stránky obce Lomnice má. Proč také ne? Všichni jsme součástí jedné vesnice, ať se to někomu líbí nebo ne.

Komentáře nejsou povoleny.