Přehled smluv

Různé anabáze poskytování informací obcí, v čele se starostkou Šomodíkovou, jsou pravidelným čtenářům důvěrně známé. Třeba už rok paní zastupitelka Ing. Kocourková požaduje přehled smluv. Starostka Šomodíková stále ignoruje fakt, že Ing. Kocourková, jako zastupitelka, která dostala mandát od občanů, má právo znát tyto informace. Jinými slovy, starostka si udělala z obce vlastní firmu. Informace neposkytuje zásadně nikomu. Peníze poskytuje jen komu chce a kdo se jí hodí. A kdo se jí nehodí, tak využívá svou dočasnou moc k ničení a bourání. 

My aktivní občané, chceme pomoci paní zastupitelce a využíváme svých práv k této pomoci. Ona sama nemá ráda pře s hlupáky a psát stále na ministerstvo se jí nechce a hlavně nemá času nazbyt.

My, aktivní občané, se ignorovat nedáme. I s hloupostí se musí bojovat a hlavně v případech, kdy se dostává k moci a ovlivňuje vaše životy.

Požádal jsem jako občan o seznam smluv. Že mě poslali naši úředníci někam, asi tušíte, v podstatě je to tak vždy, když se na něco optám. Proto samozřejmě následovala stížnost do neutrálního prostředí, na kraj. A co budu vykládat, přečtěte si to sami. Ať víte, kdo nám tu rozhoduje o našich věcech.

20160330_103251

20160330_103309

20160330_103325

20160330_103343

 

 

2 thoughts on “Přehled smluv”

  1. Starostka na posledním ZO řekla, že na to kašle ať si to kraj řeší sám. Ale jak takový člověk může stále sedět v čele úřadu? Pane Šebesto a pane místostarosto spočítali jste si už kolik pochybení starostka udělala? Jak dlouho ještě bude takový člověk v čele úřadu?

  2. Také na ZO z úst starostky zaznělo, že seznam smluv může Ing. Kocourková vypracovat sama. Nechápu, proč by to měla zpracovávat zastupitelka. Je to záležitost starostky, která za to bere náležitý plat. Problém je v tom, že paní Šomodíková 4 roky prvního funkčního období nebyla zvyklá pracovat. A obávám se, že se to nenaučila dodnes.

Komentáře nejsou povoleny.