9 thoughts on “Program rozvoje obce – návrh”

 1. Krásný dokument. To, že je z části okopírovaný z materiálů jiných obcí, mi v konečném důsledku nevadí. Máme alespoň něco. 🙂 Škoda jen těch nesmyslů a lží, co se tam objevují. Co to máme za starostku, která si ještě nevšimla, jak dlouho tu je sociální zázemí pro fotbalisty? Nepamatuje se, že do nově opravených šaten letos kupovala nové lavice? (Trvalo jí to celou sezónu a teď jí to vypadlo z hlavy).

  Pro ty, kteří taky zapomněli. zde. Jak se toto maření investic slučuje se strategickou podporou podnikání?
  Dále, kdo si z vás všiml nějaké ankety, co v obci chybí? Nebo, kdo viděl nějaké občanské dotazníky? Jak to, že o tom neví ani zastupitelé? Kde tedy proběhla ta porada? Lež lež lež.

 2. To by mě také zajímalo o jakém místním průzkumu se tady mluví. Dál mě zaujalo, že přestože ZO schválilo, že Dny obce mají být samostatné, opět se propaguje spolu s vozataji.

 3. Já jen předpokládám, že na jednání zastupitelstva dne 8.12. bude o tomto Programu velká diskuse, jelikož jej máme schválit – bohužel jej vidím teď prvně, s některými částmi nesouhlasím, jelikož se nezakládají na pravdě, některé věty mi připadají pouze jako fráze bez hodnotného podkladu a o znění dokumentu se ani v žádné formě nediskutovalo dopředu (diskuse může být i tak, že se to pošle minimálně s měsíčním předstihem, aby se to dalo ještě do jednání zastupitelstva pozměnit a dohodnout se na vizích).

  1. To už je dávno schváleno 🙂 Paní starostka Šomodíková, pan místostarosta MVDr. Jurovic a určitě i paní zastupitelka Kyselová nepotřebují veřejnou diskuzi, dokonce nepotřebují ani diskutovat se všemi zastupiteli. Stačí nalhat do dokumentu, že to proběhlo. Víme jak pracují. Na tajné pracovní schůzce se rozhodne a basta. Nacvičí se hlasování. Sieg Heil. A jde se předvést divadélko 🙂 na povinné otravné veřejné zasedání ZO.
   Důkaz, že už se neuvažuje o žádné změně je v semotném dokumentu:
   Schváleno ještě před pravým zasedáním ZO.

 4. Zřejmě kvůli nesnesitelné zášti k těm, kteří zázemí pro sportovce na své náklady vybudovali je paní starostka s posvěcením místostarosty, paní Kyselové atd. ochotna vyhodit 2,5 milionu z našich obecních peněz, jen aby si mohli zásluhy připsat sobě! Z cizího krev neteče. Proč řešit skutečné problémy, když můžeme řešit to, co je již dávno vyřešeno. „Ach jo, je mi z toho smutno“. Tato slova zazněla na nesprávnou adresu, vážený pane D…

 5. Takže dokument byl na 11.ZO schválen v původním znění i s titulky. Rozprava neproběhla v podstatě žádná. Na konkrétní otázku paní starostka odpověděla v kostce, že obec nemá žádné zázemí pro TJ Sokol. I když potřeba prý vznikla kdysi nějakou občanskou anketou, situace se nezměnila.
  To znamená, že TJ Sokol sice má sociální zázemí, ale nemá jej obec pro TJ Sokol. Snad tomu rozumíte. Proto plánovaná investice 2,5 mil z veřejných prostředků.
  Když dlouho prodával pan Černota stávající sociální zázemí (v hrozném stavu) byli jsme na úřadě (asi před 5 lety) se informovat, zda obec nechce koupit alespoň budovu se šatnami. „Ne nechceme, nejsou peníze ani na nákup ani na opravy.“ odpověděla starostka, a nebudou problémy s odprodejem pozemků pod a kolem? „Ne nebudou, obec tam nemá žádný zájem.“ Tehdy jsme ještě paní starostce věřili, netušili jsme, že je to patologický lhář. Nakonec jsme koupili celou budovu a sociálky pro TJ Sokol zrenovovali. Jak se obec odvděčila, že jsme za ni hráli její roli? To už znají všichni. Do teď nemáme ani pozemky pod budovou. A šikana s vodou je také již známá, najednou je po letech nelegální…
  Jakmile však bylo hotovo a proběhla krásná fotbalová sezóna s novým sociálním zázemím, začal se najednou plánovat obcí nový objekt.
  V podstatě z jediného důvodu, paní starostka uvedla, že nemá jít kam čurat. Ano slyšíte dobře. Ona nepůjde na nový veřejný záchodek, jenž je samozřejmou součástí sociálního zařízení u hřiště a chodí tam spousta lidí. Ona musí mít svůj, obecní. Za 2,5 milionu. V Lomnickém šenku, Na Staré stolárně ani v Primě (soukromé objekty) se totiž nevyčurá.

 6. Když se štítí jít do nového, vedle hřiště stojí TOI-ka, mohla by chodit čurat tam. Ta je obecní, myslím. Ale ona potřebuje pro svůj vznešený zadeček nové zařízení. Možná tam bude i pozlacené WC pro VIP.

 7. Včera jsme slyšeli neobyčejné kolotoče z úst paní starostky kolem prodeje pozemku pod stolárnou. Nejprve nemůže schválit, protože nebyla u zaměřování pozemku. Za chvíli jsme se ale dozvěděli, že je tam přístavek který tam nebyl, vítězoslavně ukázala i fotografii, a hned na to – hlavní důvod pro neschválení prodeje je voda. Panu místostarostovi ještě vadí žumpa. Co jim bude vadit za další měsíc? Třeba to, že tam roste tráva, nebo tam lezou mravenci?

 8. Nyní už víme odkud čerpal rozumy pan V.V., kterými ohromoval přítomné na ZO.

Komentáře nejsou povoleny.