Řeči, řeči …

smajl

K napsání tohoto článku mě vedly okolnosti, že v obci se opět šíří podivné řeči a to ve smyslu, že mé články vyjadřují názory Dospěláků. Vše je cíleno na ty, kteří buď nemají internet, nebo se dost dobře na těchto stránkách neorientují a proto snadno podlehnou těmto nesmyslům.
Nevím, zda tyto řeči jsou výsledkem neznalosti, nebo jsou vedeny zlým úmyslem.

V každém případě je to lež jako věž.
Dospěláci mají svoji rubriku, kterou si můžete otevřít rozkliknutím odkazu vpravo dole. Zde se dočtete vše, co sdružení dělá. Nikde tady nenajdete jediné slovo, které by se týkalo komunální politiky. 😀 
Moje příspěvky k událostem v obci jsou pouze mým názorem, za kterým si stojím, ostatně všechny jsou také  mnou podepsané. ( Nad článkem vlevo je vždy napsaná rubrika, do které článek patří ).
Každý má možnost svůj názor sdělit také, ale neudělá to, protože za rohem, nebo v hospodě se to říká lépe. A tak si tu žijeme.
Prosím všechny slušné lidi, nevěřte už těmto kecům, pokud vám něco není jasné, raději se zeptejte autorů.

 

4 thoughts on “Řeči, řeči …”

  1. Myslím si, paní Věro, že vaše příspěvky nejsou jen názor. Je to prostá pravda. Já, ač z opačného konce Lomnice, situaci vidím v podstatě stejně. Takže slepota bude někde jinde. Někdy je pravda velice drsná a potom je příspěvek samozřejmě také drsný.
    Dospěláci jsou sice apolitický spolek aktivních občanů. Ale tím, že někteří z nich přispívají svými názory zde, na veřejné nástěnce, je normální, že vyzní názor několika mluvících členů jako názor spolku. Nicméně, pokud celý spolek nemá stejný politický názor (proč by ho měl mít, když jde jen o zájmové sdružení), je na předsedovi, aby se od těchto názorů veřejně distancoval. Třeba rovnou zde. Nebo pokud má někdo z členů jiný názor, jiné přesvědčení, může ho přece také vyjádřit. A to třeba i „hrdinným“ šeptáním někomu do ouška. 🙂 Pozor však na horší variantu dvojitých agentů. Protože „mám takový názor“ je v pořádku, „mám opačný názor“ je v pořádku, „nemám vyhraněný názor“ je také ještě v pořádku, ale „mám takový názor, podle toho s kým mluvím“ je špatně. To už je zrada a dvojitá.

    1. Souhlasím. Smůla je, že téměř všechny příspěvky do rubriky Dospěláků píši právě já a ne předsedkyně sdružení. A tak dochází k této paradoxní situaci.

  2. Nemíti skrupulí, když o náš prospěch běží, mít na rtech vyznání a na jazyku hada…..
    Jako by mluvil k některým lomnickým..

Komentáře nejsou povoleny.