Romane

Romane, Romane,
co děláš ve vaně,
Sebastiánka koupeš?
A v létě na houpačce se s Pavlínkou houpeš. 

V týdnu pilně pracuješ.
Až klub otevřeš,
pivo, limo i pizza se donese
Bez kouření vše se snese.

Nikdy nejsi bez práce,
všechno je pro tebe legrace.
Jak rodina, tak sousedi,
všeci mají tě rádi,
i já.

A kdo nemá, ať nemá,
Ať do pekla si odletí.
Vždyť jsme lomničané v tomto století.
A jsme tu doma.

 

5 thoughts on “Romane”

  1. Přistěhujete se a hned se začnete starat do dění v obci, hned se lomničané, vy a pilně pracujete 😀 tak maximálně na tom jak pomluvit starostku

   1. Pane podvodníku, vaše slova sice nemají žádnou cenu, protože jste obyčejný lhář a podvodník, ale i tak vám dám prostor k vyjadřování.
    K vašemu příspěvku. Každý, kdo se přistěhuje do Lomnice, stává se lomničanem. Já tu jsem už více než dvanáct let. Starat o dění v obci jsem se začal teprve před rokem, když jsem narazil na první lži, pomluvy, šikanu, zneužívání moci a prospěchářství.
    A každý proti takovému nešvaru bojuje jak umí. Někdo zaleze, někdo toho využívá a jiný se snaží to zlepšit.
    O tom jestli pracuji pilně 🙂 nebo nepilně… pracuji tak jak uznám za vhodné. . A zase pomluvy starostky? Kde? Tím, že konstatujeme fakta? Znovu upozorňuji, pokud tu naleznete nějakou pomluvu, můžete ji přece označit za pomluvu vy i samotná paní starostka. Co vám v tom brání? Nebo si myslíte, že pomluva je to, když někdo odhalí a zveřejní přihrávání obecních zakázek bratrovi?
    To není pomluva, to je jen nechutná pravda.

    1. Tahle firma dělá čištění kanalizací v okolí to že tam má paní starostka bratra stím nemá nic společného

     1. Už vám to věříme, pane podvodníku. 🙂
      I kdyby všichni na světě využívali tuto firmu, tak Lomnice, právě kvůli střetu rodinných zájmů paní starostky, si bude muset vybrat jinou firmu. A je jich tu dost a podstatně levnějších a ještě také nabízejí další slevy. A jistě by to vyčistili komplet bez pomoci VPP.
      Anebo by musela paní starostka na zastupitelstvu řádně vysvětlit všem zastupitelům, proč vybrala právě tuto firmu. A museli by to odsouhlasit. Ale to by neprošlo, právě kvůli nesmyslností využívat drahou a vzdálenou brněnskou firmu, která svou práci ani nedodělala.
      Prostě si dělá co chce a doufá, že se to nikdo nedozví.

Komentáře nejsou povoleny.