Sledovanost 2015

Ještě nekončí rok 2015, ale byl jsem požádán, abych zveřejnil statistiku sledovanosti stránek www.obcan-lomnice.cz za rok 2015. Vyhovuji tomuto přání. Vybral jsem si přehled poskytovaný přímo oficiálním wordpressem. Jak je vidět ČR vede s 80 828 přístupy. 

Zajímavé je však, z kolika států světa se k nám zatoulalo lidí. Podíl na tom mají nejen dovolenkáři, kteří se koukají, co se u nás děje ze zahraniční dovolené, ale většinou to budou asi přátelé našich přátel. Víme, jak funguje facebook a každý příspěvek zde se může sdílet přátelům a také se jich spousta sdílí. A ti přátelé mají také své přátele. A když se jim příspěvek líbí, prokliknou se až k nám. Hlavně akce spolku Dospěláci s fotkami se často sdílí. Dále k nám ze zahraničí přicházejí přes vyhledávače. Hodně kvůli nádherným fotkám z přírody člena mysliveckého sdružení Výšina Václava Vašíčka, protože latinský název zvířátek je mezinárodní. Hodně Čechů žije v Rakousku, Slováci taky rozumí. S Nizozemskem máme přímé vztahy.

2015-12-07_15-33-15

Škoda jen, že návštěvníci častěji nehodnotí stránky. Zatím se ankety zúčastnilo jen poměrně málo lidí. K dnešnímu dni je to  jen 105 lidí. Ale i tak je hodnocení povzbudivé.
2015-12-07_16-08-00

2 thoughts on “Sledovanost 2015”

  1. Zajímavé je také, jak propagujeme obecní stránky (na rozdíl od obecních stránek, které se tváří, že neexistujeme). Nejvíce jsme pomohli muzeu Život na vsi, o to byl u nás zájem.
    Prohlédněte si skoky z našich stránek na obecní:

  2. To je zajímavé zjištění. A to zastupitelka Kyselová se od těchto stránek distancuje. Stejně tak starostka a spol.

Komentáře nejsou povoleny.