Sociální zázemí pro TJ Sokol

Sociální zázemí pro TJ Sokol je hotovo dle plánu. Děkuji všem místním, co se rekonstrukce účastnili, hlavně místnímu pracovitému tesaři Rudovi Rašovi a samozřejmě i investorovi celé akce Ing. Pavlíně Kocourkové a také bruntálskému týmu pana Zabloudila, který pracoval i o víkendech, aby termín stihli. Fotbalisté již dnes mohli hrát fotbal u nás, ale paní starostce se nepovedlo od února zajistit nábytek, který si obec vzala za úkol. No doufejme, že alespoň v květnu se dočkáme nějakého zápasu u nás v Lomnici.

Ještě několik fotek.

6 thoughts on “Sociální zázemí pro TJ Sokol”

 1. Měla jsem možnost si vše prohlédnout osobně a mohu jen chválit. Je to krásné!!! Sportovci mají zázemí o jakém se jim jistě před časem ani nesnilo.
  Realizátoři si zaslouží velké ocenění, zvláště pak, když sami z toho nic mít nebudou. Snad jen vnitřní dobrý pocit, že něco pro někoho v obci vytvořili.

  1. Den otevřených dveří bude při prvním místním utkání. Kdo bude mít zájem může se také podívat.

 2. Jsem docela zvědavá, jak toto krásné zařízení, které bude sloužit pro sportovce ocení paní starostka. Jde přece také o propagaci obce, nebo ne?

  1. Oceňuje to tak, že neustále dostáváme „po ušách“. Už tolik let. Třeba snaha zastavit vodu, zastavit elektriku, problémy s vybavením, veřejné osvětlení, pozemkový problém, bránění kolaudaci, oficiálnímu provozu a teď nově 🙂 nahradit objekt novým objektem za 2,5 milionu Kč. To se jí to rozhazuje, když na to nemusí vydělávat…. 🙂 Někdy se musím štípat, těžko uvěřit, že je to všechno skutečnost…Počítejte se mnou. 2 500 / 6 = 416. Ano, 416 let by trvalo než by TJ Sokol utratila nájmem 2,5 miliónu. To je delší období než doba temna. To máme hospodáře, co? 😉 A to ani nevíme, jestli se bude příští sezónu vůbec fotbal hrát.

 3. Znovu jsme dostali „po ušách“. Zastupitelstvo obce neodsouhlasilo prodej pozemku pod budovou a kousek u budovy. Hlasování:
  Pro: 4 – pan Blahuš, paní Grézlová, pan Ficek, paní Kocourková
  Proti: 1 – starostka Šomodíková
  Zdržel se: místostarosta Jurovic, pan Kopinec, paní Kyselová, pan Šebesta

  Podrobnosti budou ve speciální příspěvku.

 4. Už víme jak to paní starostka ocenila. Štítí se tam jít i na WC.

Komentáře nejsou povoleny.