Špatná obec

Špatně vedenou obec poznáte velice lehce. Arogantní psychopati, kteří od přírody touží jen po moci nad ostatními, dělají stále stejnou chybu. Nikdy jim nešlo o to, dobře spravovat obec. Jde jim jen o prosté uplatňování své moci nad ostatními. Mají totiž o kolečko méně a rozdíl mezi správným, demokratickým, samosprávným řízením obce a vlastním ukájením své úchylné potřeby jim splývá v jedno. Nikdy to nepochopí, protože jim chybí funkční mozková centra, která jsou zodpovědná za soucit, svědomí, stud, spolupráci. Lhát, urážet, zatloukat je jejich přirozenost. Na svém chování nic závadného neshledávají, protože si věří, že se ze všeho snadno vylžou… A svědomí je pro ně, jako pro barvoslepého informace, že existuje modrá barva. Věří, že to existuje, ale no a co. 

Manipulací mysli prostých lidí se psychopati dostávají k moci. Jakmile se k moci dostanou, neudrží se a začnou ukojovat svou touhu, mít moc nad ostatními. Jde to vždy podle stejného scénáře. Mají své loajální občany (lehce zmanipulovatelné), kteří je naivně drží v sedle. A vedle sebe, jim podobné, prospěchuchtivé, kteří jim ochotně pomáhají v čemkoliv.

V každé obci se ale najdou lidé, kteří nejdou tak lehce zmanipulovat a neoblbnete je sladkými slovíčky a milým úsměvem, či guláškem či nějakým dárkem. A ti se začnou ozývat. Kritické myšlení je k tomu donutí. Nejsou ochotni dělat či koukat se na nesmysly, které se dějí vedle nich. Tyto lidi psychopati nenávidí a zároveň „milují“. Nenávidí je pro nemožnost otočení si jich kolem svého prstu. A „milují“ je právě pro tu poskytnutou možnost se po někom vozit, uplatňovat nad nimi svou moc, šikanovat a škodit atp. Každý psychopat potřebuje někoho, koho by mohl ničit a nad kým uplatňovat svou moc.

Takže jak poznat špatnou obec? Podle odezvy občanů, kteří se dokáží bránit manipulaci mysli. Například tyto naše stránky obcan-lomnice.cz upozorňují mimo jiné na nesmysly a svinstva, které se dějí v Lomnici. Dále jsou to například podobné stránky v Držovicích, kdy řeší podobné problémy. Jmenují se Iniciativa občanů. A tak podobně, najdete jich vícero. V obcích, kde vládnou normální lidi se toto nevyskytuje. Ono nejsou-li pochybnosti, války, zneužívání moci a nesmyslná rozhodnutí – není o čem kriticky psát. Jednoduché, že.

Psychopata u moci prozradí nejdříve to, že místo toho, aby začal pracovat ve prospěch občanů a obce, tak se snaží upevnit si moc. Třeba si nechá schválit neomezenou možnost manipulace s rozpočtem. U nás, v Lomnici je to absolutně neomezené! V Držovicích je to hranice 10 miliónů. (Normální je několik desítek tisíc) Toto je vždy první znak, kterým se psychopat prozradí. Neochota spolupracovat se všemi zastupiteli. Ignorace jejich mandátu. Voliči by měli být natolik vzděláni a informováni, že by v tomto případě měli zbystřit a zareagovat. … Proč?

Protože z obecního hlediska, je mít u moci psychopata, velmi špatné jak pro obec, tak pro občany. Obec je pak nervózní, rozdělená a stagnující hlavně ve společenském rozvoji. A zbytečné soudy, protože psychopat se nedokáže udržet, když může škodit. Psychopati mají své místo a využití ve společnosti, to samozřejmě ano, nemůžete je zahnat na Sibiř. Není to nemoc, prostě se tak narodíte. Nemůžou za to. Ale do samosprávy obce rozhodně nepatří. Občané by si na to měli dát pozor a všímat si. …

Příklad škodlivé psychopatie:

Obec staví vodovodní řád. V tomto případě dokonce až k patě budovy. Všechno legální, jak je vidět z pasportu, který je k mání na odboru životního prostředí. (Děkujeme místnímu občanu za tuto novou informaci)
20161104_152605

Psychopat toto zapře a s čistým „svědomím“ vám na váš požadavek o uzavření smlouvy na odběr vody napíše toto. Není legální. Vykopejte si novou přípojku. My vás odstřiháváme. My, obec, můžeme. A mne si ruce radostí, že vás to bude stát zbytečně asi třicet tisíc. To jsme jim to dali. Nemají se zajímat o náklady obce.

Jedna nehorázná lež vedle druhé… úřední osoba! Zcela bez skrupulí.

20161103_092524

Více ve starším článku Konec zvonec.

Tyto informace měla k dispozici celou dobu celá slavná koalice starostka Šomodíková, místostarosta Jurovic, Šebesta a rodinka: Blahuš, Kyselová, Kopinec. Ignorovali to, prý klidně se suďte. My jsme obec. Těmto lidem je dokonce jedno i sekundární zbytečné náklady obce, které s tímto šmiknutím souvisí. Nejen, že je jim ukradený zastupitelský slib a hlavní zásady správního řádu, je jim zcela jedno, kolik bude stát obec jejich trapná osobní pomsta za požadování informací a odhalování jejich zlotřilostí.

A tak si tu žijeme v našem AAAnabůstáně.

2 thoughts on “Špatná obec”

  1. Doktor Hnízdil ví o čem hovoří: HROZIVÉ PRO OBČANA.
    A to je třeba mít stále na mysli.
    Co se týká pasportu vodovodu – to snad ani není možné. Všichni, včetně stavebního úřadu o tom věděli a lhali, jen aby mohli uškodit? HROZIVÉ PRO OBČANA

Komentáře nejsou povoleny.