Stalo se dne 13.7.2016

Láska, jakožto dar nebes, objevuje v každém okamžiku a ve všem zázrak. Zloba, jakožto záležitost lidských vášní, vynalézá vždy jen peklo na zemi.“
Paul Claudel

Pan zastupitel Kopinec se velmi rozčiloval nad tím, že se objevuje jeho jméno v kritických komentářích. Chtěl okamžitě své jméno z těchto stránek smazat, že prý k tomu nedal souhlas. Prý, no a co, že je zastupitel. Počastoval mě nadávkou nejhrubšího zrna a prý uvidím. 😳
Já  nevím, co uvidím a co tou výhružkou myslel. Vím ale jedno. Pan Kopinec svým slibem zastupitele se stal osobou veřejnou, což si zřejmě vůbec neuvědomuje, placenou z veřejných prostředků, to jest z daní občanů. Proto má právo každý občan Lomnice vyjádřit svůj názor k jeho vystupování a k jeho postojům, které prezentuje na jednání ZO. A to bez jeho souhlasu.
Pokud se mu to nelíbí, ať opustí funkci zastupitele!  🙄
A to už ani nemluvím o tom, že takto urážet ženu, je vrchol arogance a hulvátství. Poskytuje to výmluvný obraz o tomto člověku. A vůbec si nepamatuji, že bych mu někdy nabídla tykání.
Bohužel toto není ojedinělý případ, který se v naší obci stal.
Vzpomeňme na výhrůžky paní Šomodíkové, dále na kauzu“ držte klapačku“, „hrozný k…t“ ( za což se již místostarosta po výzvě omluvil ).
A tak si tu žijeme v našem AAAnabústáně.

5 thoughts on “Stalo se dne 13.7.2016”

 1. No to snad není ani možné!!!
  Koukám, že pan zastupitel Kopinec má „opravdu“ vychování hodné zastupitele. Zajímalo by mě, jak by se zachoval, kdyby nešlo v komentáři o pouhou kritiku jeho politické aktivity, ale třeba o stejně zrnitou vulgární nadávku jeho směrem.
  Je vidět, že jako zastupitel vůbec neví, která bije. Vůbec netuší, co sliboval v zastupitelském slibu. Neví, co je přípustné a co ne a ani ho to nezajímá, což je nejhorší. Proč se tento člověk stal dobrovolně zastupitelem občanů? Koho nebo které občany vlastně takto zastupuje? Kde je základní lidská slušnost?
  I se svou sestrou zastupitelkou Kyselovou se tu snaží prosadit „demokratické“ právo po kopinecku, které je však totalitní a vulgární.
  Zvláštní je jeho „statečnost“ a „takt“ vůči starší ženě. Odporné. Karpatská primitivnost divokých a temných hvozdů.

  Je potřeba si povšimnout, z které strany stále zaznívají tyto vulgarity. Pořád ze stejného spolku.

  Je potřeba se proti tomu už rázně postavit. Pokud se neomluví, je potřeba podat na něj žalobu za urážku na cti, nebo to bude ve vesnici čím dál horší. Paní Věro, jsem ochoten zaplatit právníka i soud.

 2. Napsala jsem oficiální stížnost na chování pana Kopince OÚ Lomnice. Pro jistotu, že by to chtěli smést ze stolu, ještě kopii na KÚ MSK. Nenechám si takové jednání líbit. Děkuji za nabídku Romane a doufám, že ji nebudu muset využít.
  Bohužel, hulvátské chování se tady v obci jaksi zabydlelo.
  Kdo tomu dal zelenou? Říká se, že ryba smrdí od hlavy a v naší obci to platí na 100%.

  Pan Kopinec rychle zapomněl, na které kandidátce byl a který program by měl prosazovat. Pokud je vůbec schopen, kromě vulgarit a vyhrožování, něčeho takového.

 3. Pan zastupitel Kopinec se samozřejmě neomluvil. Pomohla mu v tom paní Šomodíková, prý pokud nejsem přítomna na jednání ZO, nebude se to projednávat. Trapné.
  Dnes už je mi to jedno. Je vidět, co je to za člověka a jakou má úroveň. Znemožnil se sám a paní Šomodíková také. Už proto, že je to žena, tak by takové chování neměla strpět. Ale co bych vlastně po takovýchto lidech mohla chtít, že?

  1. Ještě rada pro ty, kteří chtějí, aby se o nich psalo a mluvilo pěkně. Je to jednoduché. Chovejte se pěkně, čiňte pěkné, spravedlivé skutky.
   Pokud to nedokážete, zmizte z veřejného dění.

 4. Zajímavé je, že zastupiteli Kopincovi vadí, když o něm někdo řekne nebo napíše, že něco nedělá nejlépe. Normální slušná kritika veřejné osoby a činnosti, do které se sám dobrovolně nacpal. A sám na to nepříčetně reaguje tím nejvulgárnějším způsobem. Kdysi jsem si ho vážil, to ještě nebyl zastupitel. Ani teď na něj nebudu tak vulgárně plivat, jako on plive na své spoluobčany či spoluobčanky. Je jasné, že ani nechápe kam se dostal, natož jak se v takové veřejné funkci chovat. Myslí si, že je teď pán, kterého je potřeba z dálky zdravit, tak mu ten pocit nechme, když ho potřebuje.
  Ono v temných karpatských hvozdech v cizině, odkud pochází, dávno ustrnul čas. Nikdo z nás, kdo by se stal náhle třeba americkým prezidentem, by toto nové prostředí patrně neustál. To kvůli slámě, co nám čouhá z bot.
  Je to trapas, na který je lepší rychle zapomenout. Navíc urazit nás přece může jen člověk, od kterého nás to mrzí, kterého si vážíme, inteligent, kapacita. U ostatních to je jen ztrapňování své vlastní osoby. Viz například MVDr. Jurovic svým pověstným „hrozným kokotem“ (výrok ze zastupitelstva). Nebo sestra zastupitele Kopince, zastupitelka Kyselová, bojovnice za morální čistotu občanů, pro kterou jsou všichni úspěšnější než je ona „vyčuránci“. (také výrok ze zastupitelstva)
  A tak si tu žijeme v naší nové demoDemokracii. Máme konečně vytouženou samosprávu, ale nevíme co s ní. Umíme ji jen zneužívat k obohacování, k pomstám ze závisti, k machrování s mocí atp…
  Snad další generace zastupitelů prohlédnou… a pochopí, že není smyslem zastupitele v zastupitelstvu uchvátit moc, mstít se, stříhat přípojky vody, tunelovat, vulgárně napadat, vyhazovat obecní prostředky atp., ale prostě sloužit všem občanům, kteří jim dali i nedali svou důvěru, pro celkové blaho obce.

Komentáře nejsou povoleny.