Vandalství

Máme tu v obci vandala, který strhává z veřejných vývěsek tištěné příspěvky z portálu obcan-lomnice.cz. Kdo mu dal právo ničit cizí věci? Nebo jinak, kdo myslíte, že mu dal příkaz tyto věci ničit? 

A proč ten někdo tak usilovně brání distribuci občanských informací? Jaký může mít zájem, aby lidé zůstali v nevědomosti? Co je to za lidi? Koukněme do historie, stále se to opakuje…

3 thoughts on “Vandalství”

  1. To je jednoduché. Jen jedna osoba v Lomnici má právo přece říkat co je správné. Co na tom že žvaní, když občan neví, tak i tomu žvanění uvěří. A o to jde. Není žádoucí, aby lidé věděli jak se tady vládne. Jak se neplní a porušuje usnesení ZO, jak se porušuje zákon. Jak se ignoruje přání obyvatel po volbách, že se opozice úplně odstavila od jakéhokoliv rozhodování a kontroly. Není žádoucí, aby občan věděl, jak nepracují kontrolní a finanční výbory. Není žádoucí, aby se vědělo, že veškerá rozhodování a kontrola je v rukou pouze pěti zastupitelů: starostky, místostarosty Jurovice, paní Kyselové ( FV ), pana Šebesty ( KV ) a pana Blahuše. Na žádném zastupitelstvu jsem nezaznamenala, že by byl přijat jiný návrh, než jejich. A pokud ano, rychle byl zase zrušen. A tak si žijeme v AAAbústáně.
    Už víte, čí je to zájem, aby se občan nic nedozvěděl?

  2. Jedno malé připomenutí: plakáty Wanted vyvěšené po celé Lomnici na obecních nástěnkách nikomu z úřadu nevadil. Zvláštní náhoda, že?

Komentáře nejsou povoleny.