Vernisáž

Včera byla ve sportovně-kulturním klubu Stará stolárna slavnostně zahájena výstava místních umělců a to fotografa Václava Vašíčka z Břidličné, který je zároveň členem místního mysliveckého sdružení Výšina a dále výtvarnice Drahy Jelínkové, bývalé místní učitelky a svého času také vedoucí lomnického keramického kroužku. To vše nám zorganizoval a připravil místní spolek Lomničtí dospěláci.

Vernisáž provázela velice příjemná atmosféra, která vydržela až do pozdních hodin. Hlavní aktéři byli velice sdílní a dozvěděli jsme se spoustu zajímavých věcí např. z mysliveckého prostředí. Ono i lovy beze zbraní, to znamená s fotoaparátem místo flinty, mohou být a jsou velmi napínavé a také veselé, jak jsme se dozvídali při besedě. Fotit divokou zvěř rozhodně není jednoduché. Více o fotografovi si můžete dozvědět na jeho stránkách plných fotografií, které najdete zde: www.vasicek-v.cz.

3 thoughts on “Vernisáž”

    1. Já děkuji vám všem, za možnost vystavení fotografií u vás, ve vašem klubu a za velice hezkou vernisáž.
      Jsem rád, že se fota líbí a že vše proběhlo v perfektní (domácí) atmosféře.
      S pozdravem všem Václav.

  1. Krásné pozdní odpoledne, plné dobré a přátelské nálady. Díky panu Vašíčkovi, jeho kamarádu, také fotografovi i paní Mgr. Jelínkové.

Komentáře nejsou povoleny.