Záhada?

Tak nám proběhlo opět zasedání ZO. Kdo očekával serioznost, nedočkal se. Mimo jiné proběhla volba ředitele školy, po předchozím výběrovém řízení. Volba byla tajná, jako všechno, co s tím souviselo. Až na takovou maličkost. Již na Vozatajských dnech dcera  paní E.K., zaměstnankyně obce, se chlubila, že ředitelkou školy bude Mgr. Mrtvá a paní učitelka M. půjde pryč. A dodala: jupí!! , podpořené gestem ruky. 😯 

Jak je možné, že zaměstnanec obce ví dopředu, ještě před výběrovým řízením, jaký bude výsledek?  To je záhada hodná našeho AAAnastánu. Vlastně žádná záhada,  opět jedno super trapné divadlo pro občany. Jen se jaksi zapomnělo na to, že děti co neví, to nepoví.

Ostatně paní starostka už v tom má praxi. Stejné divadlo jako před dvěma lety.  😳  😳  😉

2 thoughts on “Záhada?”

  1. Já jsem zaregistroval podobný příběh. Asi před 14-ti dny jsem měl možnost mluvit s místními dětmi. Mimo jiné mi vyprávěly podobný příběh. Že paní učitelka musí pryč, paní ředitelka je bude učit a nová paní ředitelka bude paní Mrtvá. Ptal jsem se odkud to vědí. Říkala to E. (dcera E.K.) Aha, říkal jsem si, uvidíme jak to dopadne. A just, je vidět, že některé děti mají přesné informace, na rozdíl od občanů.
    V podstatě znaly celý scénář této divadelní hry. Křeslo za loajalitu. Nová paní ředitelka, však to divadélko ani nedohrála do konce. Ani nepřišla na zastupitelstvo poslechnout si (pro ni tak důležitý) výsledek volby a alespoň dělat šťastnou a překvapenou. Možná chybka ve scénáři.
    Přesto ji přeji mnoho úspěchů ve své činnosti a ať se jí podaří dokázat i skutky, že je správná osoba na správném místě.

  2. Připomínka nového slibu ve velké pětce:

    Slibuji na svou pěst a svědění, že svoji funkci budu zneužívat svědomitě, v zájmu svém a mojí rodiny a řídit se Ústavou a zákony, jen když se to bude hodit.

Komentáře nejsou povoleny.