Omluva

Vážení občané, ráda bych se prostřednictvím tohoto webu vyjádřila k události, kterou jsem na obci způsobila. 

Ocitla jsem se ve velmi složité životní situaci, kterou jsem se rozhodla řešit bohužel tím nejhorším způsobem. Policie celou věc vyšetřila, soud o mojí vině rozhodl a já jsem tento trest s pokorou přijala.

Omlouvám se všem občanům za způsobené nepohodlí a problémy. Mrzí mě, že jsem zklamala Vaší důvěru, ale zároveň si velice cením všech občanů, kteří mi v této nelehké době podali pomocnou ruku. Našli odvahu přijít a popovídat si o všem, co mě vedlo udělat tento neuvážený krok. Nabídli mi práci, při které jsem každý den v kontaktu s lidmi. Zajedno mi tato práce pomohla částečně vyřešit psychické problémy a také mi dala možnost komunikace s Vámi občany.

Závěrem bych se Vám chtěla ještě jednou omluvit a poděkovat všem, kteří mě v této nelehké situaci podrželi. K mé velké radosti jsem zjistila, že ne všichni občané by mě nejraději viděli v pekle.

 

2 thoughts on “Omluva”

  1. Zuzko, jsem ráda, že jsi tento krok učinila. Veřejným přiznáním a omluvou se Ti jistě velmi ulevilo. Vím dobře, co jsi prožívala a jak moc se za svůj čin stydíš. Taky je mi známo, že by Tě mnozí nejraději ukamenovali. Větší hříšníci jsou ti s bílými límečky, ti, co tunelují, intrikují, lžou ubližují a nikdy za to potrestaní nejsou. Ti páchají škody nejen majetkové, ale i na duších lidí. Ale na rozdíl od Tebe, oni se za svoje konání nestydí. Oni mají tu drzost poukazovat na druhé.
    Držím Ti pěsti.

  2. Chybovat může každý. Nejenom že může, také vlastně chybuje. Každý, bez výjimky. Někdo méně, někdo více. Paní Zuzce se podařila jedna z těch větších chyb a bude za ni dlouho platit. My ostatní jsme tu proto, abychom jí pomohli vrátit se do normálního života a zvlášť, když to chce. Oceňuji tento příspěvek, který mi dokazuje, že je již na správné cestě. A těm lidem, kteří zrovna teď sahají po kameni s cílem ukojit svou krvelačnost vzkazuji „zeměkoule je kulatá“.

Komentáře nejsou povoleny.