Morální principy- 8. ZO – přepis proslovu zastupitelky Kyselové

Předkládám další přepis části proslovu paní zastupitelky.

Ale tady přece de o ten princip! 
Váš manžel na tych stránkách, prostřednictvím paní Nosové, chválí šikovné ruce paní Zuzany a
( Ing. Kocourková: je to v jiné souvislosti )
je to v jiné souvislosti ( Ing. Kocourková: byla to keramika ),
byla to keramika, je to pravda, ale musíme nějak morálně odsoudit tady tento čin, který se tady jako že stal. A nezlobte se na mě, jestliže budeme my, prostě, dál plácat po ramenou lidi, kteří kradou, no tak bere i moje peníze, protože tady ty peníze byly nás všech, tak se nezlobte, že, é, bych jako že musela tady tyto stránky nějak podporovat.
Žádám Vás,aby ste se jako zastupitelka a manželka správce těchto stránek, distancovala od těchto stránek
( Ing. Kocourková: neudělám to )
Neuděláte to…

 

4 thoughts on “Morální principy- 8. ZO – přepis proslovu zastupitelky Kyselové”

 1. Komentáře již byly zveřejněny.
  Jen bych se ráda ještě zeptala paní Kyselové, zda ona nikdy nic nikomu nevzala?
  Ptám se jen tak.

 2. Nikdo se neprosil paní zastupitelky Kyselové o podporu těchto stránek. Ale na těchto stránkách může i ona morálně odsuzovat. Tento názor jí nemůže nikdo brát, je to tu dovoleno. Jak vidíte, nikdo jí nebere slovo, může se vyjádřit bez problémů. Nikdo se neštítí jejího názoru. Ale její názor není dogma a musí počítat s tím, že se tu můžou objevit i názory jiné a na čtenáři jen záleží, ke kterému názoru se přikloní, či se na to, či ono podívá vlastníma očima. Tak jakým právem paní zastupitelka požaduje po ostatních distancování se od těchto stránek? Právem nadutosti?

  Paní zastupitelko Kyselová, prosím, distancujte se veřejně od nemorálního a nezákonného vyhrožování fyzickým násilím paní starostky občanům. Také se, prosím, veřejně distancujte od vulgárních urážek občanů vašeho místostarosty. Je to nemorální a nezákonné. Stejně tak vaše urážky, zpochybňování, vyhýbání se odpovědnosti atd. Distancujte se od hrubých napadání občanů některými zaměstnanci obce. Až toto uděláte, budu si vás zase vážit jako kdysi. A slova „morální principy“ už nebudou znít z vašich úst tak trapně jako teď.

 3. Jestli já někoho chválím prostřednictvím paní Nosové… tak to je jako bych řekl: Paní Kyselová vulgárně nadává občanům prostřednictvím pana místostarosty. 🙂

 4. Přesně tak. Rubrika „keramika“ není politikum. Všichni, kteří mi umožnili prezentovat svoji práci, jsou v této rubrice. Chtěla jsem zveřejnit, že v obci takový kroužek existuje a jaké věcičky pro radost si v něm vytváří jejich členové. A že šikovné ruce mají, to je jasné. Nic víc, nic míň.
  To paní Kyselová do buchet míchá pažitku.

Komentáře nejsou povoleny.