Zlatý jelen Slávy Štochla

Ti z vás, kteří jste si udělali čas a navštívili výstavu obrazů a fotografií, uspořádanou ve Staré stolárně v dubnu a květnu, zcela jistě mohli posoudit profesionalitu obou vystavovatelů.

O tom, že zde byly vystaveny opravdu skvělé fotografie, svědčí skvělé soutěžní umístění našeho kolegy myslivce pana Václava Vašíčka. Ten se účastnil, dnes už mezinárodní soutěže vyhlášené Českomoravskou mysliveckou jednotou a Slovenským polovnickým zvezom, s názvem „Zlatý jelen Slávy Štochla“. Soutěžilo se v kategoriích: savci, ptáci, ostatní živočichové, ze života myslivců.
Se svými fotografiemi z našeho prostředí se Václav Vašíček umístil jednou na druhém místě v kategorii – ostatní živočichové s fotkou pod názvem Pravěk a jednou na prvním místě v kategorii Ze života myslivců – s fotkou pod názvem Strážci revíru. Zároveň byl vyhlášen absolutním vítězem ročníku 2016 a zmiňovaná krásná trofej je v jeho rukou.

Václave, za celý kolektiv myslivců našeho Mysliveckého spolku Výšina Lomnice, ti vyjadřuji poděkování za vzornou reprezentaci nejen nás, ale celé myslivecké veřejnosti. Přejeme ti ze srdce mnoho dalších úspěchů a to jak v životě, tak i v tvé překrásné zálibě.

Pár fotografií z předání cen na zámku Ohrada – Hluboká nad Vltavou a také ony vítězné fotografie:

6 thoughts on “Zlatý jelen Slávy Štochla”

 1. Václave, skvělé, skvělé, skvělé. Gratuluji ti k tomuto nádhernému vítězství a jsem pyšný na to, že jsem tvůj soused přes kopec 🙂 a že jsem mohl tvé fotografie vystavovat u nás na Staré stolárně.

  1. Romane moc a moc děkuji za gratulaci, moc si toho vážím. 🙂
   Děkuji zde panu ing. Jaroslavu Jelínkovi za výše uvedená slova. Moc děkuji.

 2. Pane Vašíčku, gratuluji! Vaše krásné fotografie a čas, který tomu věnujete, si takové ocenění zaslouží.Ještě jednou blahopřeji a pokračujte ve svém náročném koníčku i nadále. Přinášíte tím druhým radost a neobyčejný zážitek.

  1. Paní Věruško.
   Mnohokrát Vám děkuji za gratulaci a blahopřání.
   Přeji Vám krásné dny a velice hezké léto 🙂
   S přátelským pozdravem Václav.

 3. Za všechny myslivce, ale i ostatní milovníky přírody, gratuluji Václavovi k jeho úspěchu, možná i životnímu, v činnosti, která je jeho velkou láskou. Musím mu poděkovat za jeho prezentaci myslivosti a naší krásné přírody formou, která je srozumitelná pro každého. Vím, že toto ocenění ho nabudí k ještě většímu nasazení v nekrvavých lovech v naší honitbě. Díky takovým lidem, jako je Václav, se možná změní i představy o myslivcích, které přežívají v myslích některých lidí o nich. Nejsou to jen zabijáci nevinných zvířátek, jak je představují některá media, ale citliví hospodáři s živou přírodou a hlavně její milovníci u kterých se myslivost a vše co s ní souvisí, stalo jejich životním stylem. Zdar České myslivosti.

  1. Karle, moc a moc děkuji za gratulaci a naprosto s tebou souhlasím ve slovech o myslivosti.
   Doufám, že se nám společným úsilím podaří myslivost na veřejnosti dostat tam, kam myslivost od počátku věků patří a to na nejvyšší úroveň našeho národního bohatství.
   S pozdravem MYSLIVOST ZDAR Václav.

Komentáře nejsou povoleny.